Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha 26 éves két...

Mit tegyek? Ha 26 éves két gyerekes anya létemre titkolnom kell egy új kapcsolatomat az anyám ellen, mert tiltakozik?

Figyelt kérdés
sajnos a volt férjem annyira besározta a jelenlegi páromat az anyám elött, hogy hallani sem akar a fiúról! nagyon szeretjük egymást, de nem tudom mi lesz ennek a vége! Anyunak nem merem elmondani hogy vele vagyok, pedig nagyon jó lenne ha elfogadná és nem kéne titkolózni! Egyre nehezebb a hejzet, és bár a párom azt mondja mondjam el nyugodtan, én akkor sem merem!
2014. okt. 6. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne haragudj, de itt jön a képbe, mennyire éretlen vagy még két gyerekre, hiszen magad is gyerekként viselkedsz. Anyukád mindig az anyukád marad, de....


DE!!!!!


Már te vagy a főnök! 2 gyerek felelőssége MEGKÖVETELI egy új, egészséges párkapcsolat megtalálását. Meg kell mondanod anyádnak, hogy a volt férjed VOLT!!!! És azért mert együtt éltek, még nem jelenti azt, hogy a párkapcsolatba is bele lehet ugatni. Akkor kellett volna a nyomodban lenni, mikor 2 gyereket engedett neked szülni egy palinak, akivel már nem vagy együtt, bármi ok is legyen az. Az, hogy ő támogatja a volt férjedet, még nem fog megjavulni a kapcsolatod vele, sokkal inkább tovább romlik. Ha nem tetszik, küldjön el két gyerekkel, de az, hogy a mindennapi életeben benne van, ezt NEKED kell leállítani. A barátodnak igaza van. Miért nem mered? Elver anyád 26 évesen, 2 gyerekkel? Ugyan!


37F

2014. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Közlöd vele és kész. 26 évesen ennyire parázni egy anyától nem egészséges.
2014. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Legy asszony a talapadon 2 gyerek mellet,mar illõ lenne!!
2014. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem élek vele! És igen be vagyok szarva tőle, mert ilyen nevelést kaptam! tudom hogy nem szabad hagyni hogy beleszóljon, de szerintetek mi jobb ha a barátommal együtt elé állok és elmondom hogy mi van, vagy ha én egyedül?
2014. okt. 6. 22:45
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
off: azért jo tudni, hogy még két gyerekkel is lehet uj párt találni.
2014. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Elmész anyádhoz egyedül, és a következőt mondod neki

- Anya, én felnőtt nő vagyok. Van két gyerekem is, ugye ezt felfogtad??

-igen, lányom és??

- és? Közlöm, hogy X.y -nal együtt vagyunk, és ha tetszik neked ha nem, komoly kapcsolat van köztünk..

Ha ezek után még mindig ellene vagy, és ha ezért úgy döntesz, hogy nem tartod velem a kapcsolatot, nagyon fogom sajnálni. Én X.Y-nal megpróbálom a jövőben, és bármikor tárt karokkal várunk..

Majd a továbbiakban anyád döntése alapján viselkedsz.

Ha anyádnak nem lesz kifogása ellene, és tudomásul veszi, hogy a pasas a te életed része, akkor megpuszilod, és minden megy tovább.

Ha ezek után anyád visítozni kezd, és kiabál, hogy márpedig nem lehetsz együtt a pasassal, akkor szépen elköszönsz, és kilépsz a lakásból..


2 gyerekes anyaként lehetnél már felnőtt ember..

2014. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
26 évesen 2 gyerekkel lehetnél felnőttebb is. Ezen csak te magad segíthetsz. Ha ennyiben nem tudsz kiállni magadért, még te is gyerek vagy, hát ne csodálkozz ha úgy is kezelnek!
2014. okt. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Te is gyerek vagy, minek neked 2 gyerek? Vicces.
2014. okt. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelne:miért félsz az anyukádtól?
2014. okt. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató, hogy az anyád az exednek hisz, nem neked...
2014. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!