Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire van rendjén, hogy...

Az mennyire van rendjén, hogy mindig én kezdeményezem a szexet, ha nem akkor van, hogy 1-2 hétig nincs szex, mert a párom nem kezdeményez? 32/F

Figyelt kérdés
Nincs bajom a kezdeményezéssel,nekem úgy is jó,de azért néha jól esne,hogy a párom is kezdeményez.Már néha úgy érzem nem kíván,testileg,vagy lelkileg,esetleg nincs meg irányomba részéről a kémia.Nincsenek gondjaink az életben,a szexben nem vagyok önző,és nem csak a kielégülés hajt.Nem vagyok elhízva,ápolt vagyok és adok magamra-Állítása szerint nagyon jó velem a szex és 90% ban kielégűl.Lenne ideje kezdeményezni vagy éppen megkívánni,mert nem traktálom a szexel egyfolytában.Már beszéltem neki is erről a dologról,igazából.Ha nem én kezdeményezek,akkor többnyire csak összeakar velem bújni,szexuálisan nem közelítt felém.Nekem nem probléma az összebújás sem,én is szeretek vele összebújni és jólesik,de néha jól esne ha szexuálisan is közeledne felém.Mi lehet a baj?Fáradt vagy gondjai lehetnek és csak nem akar,mer,róla beszélni?Mindig kérdezem,mi a baj,mi az amit rosszul csinálok az ágyban?Vagy mi az ami bántja.
2015. jún. 26. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Vannak nők, akik nem kezdeményező típusok. Ne csinálj problémát ott, ahol nincs! Ha ő nem ilyen típus, aki simán kezdeményez, akkor fogadd el, ha a te közeledésedet nem hárítja, ha amúgy jó a szex, szeretitek egymást, akkor ez az apróság férjen már bele...
2015. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt olyan, hogy elutasítottad valamikor régebben? Mert akkor szokott lenni a nőkben egy ilyen törés, hogy akkor nem kezdeményeznek.
2015. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pszt! ***** válasza:

Egy nőnél ez egy kicsit komplikáltabb. Eléggé sominden határolja be, hogy egy nőnek mekkora a libidója. Teszem azt általában piros napok előtt jobban kívánják, mint általában. Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, van-e gyereketek. A munkahelyi stressz is kihathat rá, de akár étkezési szokások is. Szóval nem kell rögtön arra a következtetésre gondolni, hogy már nem kíván vagy megcsal. Egyszerűen, lehet, hogy ilyen a vérmérséklete vagy most így alakultak a dolgok.

Ahogy változik a személyiségünk bizonyos hatásokra úgy a szex utáni étvágyunk is változhat pozitívan vagy éppen ellenkezőleg :)

De szerintem egy kis lelkizés megnyitja majd, csak a lényeg, hogy ne vádold, ne érezze magát rosszul azért mert ezt szóvá teszed.

Sok sikert :)

24/N

2015. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? A kapcsolatotok elején is inkább csak te kezdeményeztél, vagy időközben változott ezt meg?


Egyéb téren rendben van a kapcsolatotok, nem távolodtatok el kicsit egymástól lelkileg, érzelmileg?


A párod nem kezdett el fogamzásgátlót szedni, vagy nem tért át másikra az utóbbi időben?


Nem hízott esetleg mostanában? (Ezt csak azért kérdezem, mert pl. állhat olyan egészségügyi dolog is az alacsony libidó hátterében, mint pl. a pajzsmirigy alulműködés, amit a nem túl szembetűnő tünetek miatt sokszor évekig fel sem ismernek, és a nőknél 4-szer olyan gyakori az előfordulása, mint férfiaknál.)

2015. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 11:31


Van hogy elutasítt,sokszor nagyon kívánom,és pont akkor utasítt vissza amikor a legjobban,ösztönössen kívánom,amikor 100% ban itt vagyok testileg,lelkileg,amikor semmi gonolat vagy gond nincs a fejemben.Alapavetően én voltam mindig a kezdeményezőbb.Viszont régebben volt egy egyéjszakás kalandja még a kapcsolatunk elött.Ott ő provokálta ki,ahogy fogalmazott,engem ez zavar az egészben,hogy annál az embernél tudott kezdeményezni,ahogyelmondta nekem,amiért hálás vagyok,hogy őszinte volt velem és elmondta nekem.

2015. jún. 26. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most engem nagyon le fognak pontozni, de a helyzet a következő.

Pár év múlva már akkor sem lesz szex, ha kezdeményezel. Feleséged libidója a padlón van, orvosi segítségre lenne szüksége, de nem akar ezzel foglalkozni, mert neki így is jó.

Ha ő nem látja be hogy ez probléma, akkor vagy csak annyit tehetsz hogy beletörődsz. Lehet itt tanácsolgatni a romantika-rózsa-welness meg hasonló dolgokat, de ezek egyszerűen itt nem működnek.

Sajnállak kedves kérdező, de azt tudnod kell, hogy sokkal többen vannak ebben a helyzetben, mint ahányan beszélnek róla.

2015. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!