Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azzal járok akit már a haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akomata kérdése:

Azzal járok akit már a haver tömött egy hétig előttem? :O

Figyelt kérdés

Egyik legjobb haver, szinte tesó volt barátnőjével jöttem ösze. Megkérdeztem 2x-őt nem zavarja.. Meg mutatja a barátnőm mit irt neki, erre végig engem szid. "Jó volt szűz pasival?" "Még mindig nem értem hogy lehetsz vele" stb.

10 éve ismerem, kb minden nap 24 órából 10 et vele vagyok, suli stb, gyakran nálam is alszik. 18F

TI MIT TENNÉTEK? (sose még csak ösze se vesztünk eddig)



2014. szept. 13. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezekszerint mégis zavarja. Leülnék vele megbeszélni, h egyikőtökben se maradjon tüske, aztán keresnék igazi barátokat "ez" helyett.
2014. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát a haverod egy sunyi gyerek, vigyázz nehogy hátba támadjon
2014. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

ha tényleg ennyire jó barátok vagytok akkor én is a higgadt, nyugodt megbeszélést tanácsolom, hogy akkor most mi van, mégis zavarja?!


De azért ha ennyire áskálódik mögötted elég sz*rházi

2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor derül ki egy barátról, mennyire félreismerted őt és mennyire patkány.


Mert lehet mondani, persze, egykor éreztek egymás iránt. De ez ne legyen már mentség.

Örülne inkább a sikerednek. Egy valódi barát inkább azt kívánná, legyetek boldogok.


Ha pedig a legjobb és legrégebben ismert barátod (10 éve ismered) kezd el a hátad mögött ilyen lekezelően beszélni, áskálódni ellened, akkor jó lenne átgondolnod, vajon tényleg annyira megbízható-e mint amilyennek eddig hitted.

2014. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nyugottan le pontozhattok nem erdekel de akkor is meg mondom a tutit.! Ebben a szituban te is hibas vagy mert az elso szabalyas a legjobb haverod csajaval soha se gyere ossze csak 2 honap utan ugy hogyha o is bele egyezzik...2. Ha tenyleg annyi ideje haverok vagytok szerintem mindent elmondott volna ezert hibas o is...Nekem amikor haverom akart ossze jonni exemmel azt hittem meg olom legelsonek letorkoltam h nem es keressen mas csajt..haverom fel fogta es bocsanatot kert amikor en voltam a hibad de aztan 1 honap utan rajottem h ezzel nem lesz jobb nekem csak rosszabb ezert szerveztem egy talit ugy h a csajt elhivtam a haverom helyebe a haveromat meg egy normalis sorozosre aztan en direkt nem mentem el ott gondolom meg jobban meg ismerkedtek stb...es masnap pedig leultem vele beszelni h mar nem erdekel a csaj nyugottan jojjenek ossze. Kb nektek is ehez hasonlo modon kellett volna csinalnotok nem pedig egymas hata mogott kibeszelni egymast...
2014. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A haver volt vele nagyon tapló,azért szakitott a csaj, pedig szerette. 1 hónapja voltak együtt, és akkor is mondta neki a barátom hogy ő nem szerelmes, "dugókomák" lehetnek. Ez és sok más miatt szakitott.
2014. szept. 13. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira mégse jó haver...

meg te se tartod valami sokra a "barátnőd"-et, ha úgy gondolkodsz róla, hogy tömték, - most meg te tömöd.

2014. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak kétségbe esésemben irtam. Tegnap este is buszoztam egy órát csak hogy lássam. Ja 2 őt, mert oda visza.
2014. szept. 14. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!