Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem jelentkezik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem jelentkezik egy hétig, akkor annak a kapcsinak már vége?

Figyelt kérdés
Randizgattam a fiúval, múlthét szerdán eljutottunk a szexig, végülis azon a dolgon kívül minden volt (mert állítólag fáradt volt és hamar be is aludt, kb 1 percre az orális aktus után) és én úgy éreztem, hogy megvan ittis a kémia... nemcsak a randik alatt. Szóval azóta nem jelentkezett (egy hete), bár azt is látom, hogy se facen, se skypeon, se sehol nem aktív... egy hete... Létezik, hogy azért nem jelentkezik, mert nem jöttem be neki az ágyban vagy szimplán más ok is lehet? Nade egy telefon vagy sms, valami? Ez nem furcsa?

2014. aug. 6. 18:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
ha kapcsinak hívod, annak már rég vége
2014. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon furcsa lenne... Írj neki egy sms-t és kérdezd meg, hogy mi van Vele... csak reagál rá valamit.
2014. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

arra tippelnék, hogy csak le akart fektetni és miután megvolt, keres mást

ha így van, sajnállak :(

2014. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Bujkál, szégyelli magát előtted az tuti, hogy akkor ő ott a férfiasságát nem tudta bizonyítani Neked... :/

Szomorú de ez van, hogy meddig lapít nem tudom...

Valami fiú aki így járt ide írhatná, hogy meddig kell ilyen hülyeség miatt szégyenkezni!

2014. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Pont ez az, az vaginális szex elmaradt fáradtság miatt. Ez a fiú 1 éve udvarolt nekem, nemcsak szexet akart sztm. Amikor reggel elmentem tőle, azt mondta, bepótoljuk, lesz még alkalom.De mondom, sehol nem aktív egy hete.
2014. aug. 6. 18:32
 6/36 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy smst...de nem reagált, viszont aznap, pár órával azután volt egy rejtett számos hívásom, amit nem vettem fel...mert azokat nem szoktam..és ő sem rejtettről szokott hívni..
2014. aug. 6. 18:37
 7/36 anonim ***** válasza:

Kérdező Drága!

Nem állt fel neki, gondolom én azért nem volt meg, és ezért ő most leugrott a kút fenekére, és hogy meddig rostokol ott, csak a jó ég tudja, mi nem... :/

2014. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
De nagyon állt, kőkemény volt és 2 perc alatt elment az orális szextől.Reggel dettó ez történt mégegyszer
2014. aug. 6. 18:41
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Légy optimista!

lehet, hogy csak elütötte egy autó!

Nem te ne jöttél be neki az ágyban, hanem ő nem egy nagy szexművész....

2014. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát akkor még amiatt szégyellheti magát, hogy ilyen gyorsan elment és a lényeg kimaradt, egyszerűen másra nem tudok már gondolni...

Valahogy nem érzem azt mint a többiek, hogy csak d..-ni akart, szerintem valami lelki izéje van a múltkori miatt...

Várjál, majd elő kerül, ha eddig türelmes voltál most már ne add fel... :))

2014. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!