Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy pasim akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim akit nagyon szeretek, de fél éve nem volt itthon egy hétig és egy buliban annyira részeg voltam hogy lefeküdtem egy másik pasival!?

Figyelt kérdés
A pasi megkeresett és azt mondta ha nem fekszek le vele még egyszer elmondja a pasimnak. Elküldtem erre ő megütött. Mit csináljak el akarommondani, de szakítani fog szerintem. Ha megadnám amit a pasi akar békén hagyna?

2015. jan. 28. 12:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem fog békén hagyni, nehogy belemenj! inkább mond el!


20/f

2015. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
megérdemled hogy szakítson veled
2015. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy könnyű helyzetben, szerintem ha lefekszel vele mégegyszer akkor utána is akarja zsarolni akar ezzel, ha van eszed mond el te a pasidnak és lesz ami lesz, de ne hagyd magad zsarolni...
2015. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mokyu! ***** válasza:
82%
Imádom a botrány szagát így kora délután, a pasid helyében agyongyilkolnám a srácot hogy üti a csajom aztán dobnálak :D
2015. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan léteznek ennyire szánalmas, akaratgyenge nők?!
2015. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát nem tudom, buksisimit vártál érte?
2015. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Mondd el, mert ilyen némbernél tuti jobbat érdemel a barátod, mint amilyen te vagy. Sötét is vagy, és tisztességtelen is.

Barátodnak mondd el és szakítsatok, aztán mehetsz a sráchoz, aki már eleve veréssel és zsarolással kezd, más élet neked nem való úgysem, mert a barátodat nem becsülted meg.

2015. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen ismerösőm, mint te kérdező! A barátja kiment külföldre dolgozni, hogy jobban éljenek. Az ismerösőm meg ez idő alatt csalta a barátját. Tudtommal 2-3 alkalommal jártak "csak" össze.

Senki felett nem szoktam ítélkezdni, de én az ilyen dolgokkal nagyon nem értek egyet. (finoman fogalmazva) Őt nem zsarolta a szeretője, szóval nem is bukott le. Most a gyereket tervezik a barátjával és úgy csinál a csaj mindtha semmi sem történt volna. Én nem tudom, hogy hogy tud minden nap a tükörbe nézni.


Szerintem mondd el a barátodnak, ne menj bele ebbe a véget nem érő macska egér játékba.

2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
mond el. ha szeret megbocsájt.
2015. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Undorító szajha vagy. Takarodj a stricidhez, megérdemled amit ott kapsz.
2015. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!