Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesegek mit tennetek a...

Felesegek mit tennetek a helyemben? Beszelnetek a ferjetekkel vagy szo nelkul elvalnatok?

Figyelt kérdés

Kaptam 3 napja egy emailt hogy a ferjem megcsal. Volt benne par idopont amikor "tulorazott" es nehany felreerthetetlen fenykep.


Nem tudom, mit tegyek.


2015. jún. 28. 16:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
75%
Mielőtt beszélnék vele, előtte kikérdezném az illetőt a dologról, valamint embereket akik tudhattak erről. A főnökét vagy kollégáját hogy tényleg bent volt -e az adott időpontban. Utána borítanám a bilit.
2015. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
91%

aki írt, szerinted a szerető lehet?

ki készíthetett fotókat félreérthetetlen helyzetben?

ha ruha nélkül vannak, akkor ott nem nagyon lehettek kollégák, szóval egyelőre fura. mik voltak a fotókon?

ezek merülnek fel bennem, mielőtt dönteni kell, h válás vagy nyugodt megbeszélés.

2015. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
85%

Ha már eljutottál oda, hogy a férjed, gondolom, hogy évek óta együtt vagytok.Na már most ezek után biztosan megkérdezném erről, mielőtt véget vetek a kapcsolatnak.Hiszen nem egy két hónapos tini szerelemről van szó, hanem egy házasságról.Szóval szerintem beszéld meg vele, utána ha tagadja megmutatod az e-mailt neki.

Te döntesz, hogy megtudsz bocsátani vagy nem, de szerintem szó nélkül elválni butaság lenne .

2015. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
27%
Roppant ÉLETSZERŰ a kérdésed! Unatkozol?
2015. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
64%

valszeg az új nő küldte és pont ez a célja,hogy bedurcizz,kilépj a képből és övé legyen a férjed.

azt döntsd el inkább,hogy akarod-e még a férjed,kívánod e még mint férfit,szereted e.

ha a válasz az igen,akkor nem dörgölöd az orra alá,hanem csatába szállsz és visszahódítod.

ha a válasz a nem,akkor beszélsz vele,hogy mi volt ez aztán elváltok.

2015. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

A szereto kuldte a levelet. A kepeken szexelnek a no szerint kozosen keszitettek.

Azert talalt ki mert megtudta hogy megszuletett a 2. gyerekunk es a ferjem ezert hagyta ott. Veszelyeztetett terhes voltam, honapikig nem voltunk egyutt.

2015. jún. 28. 16:49
 7/60 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésből hiányzó információk: Hány éve vagytok házasok? Gyerek? Milyen a viszony köztetek? Mik az előzmények?
2015. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
70%
Persze,majd egy házas ember pont belemegy,hogy képek készüljenek róla,miközben töcsköli a szeretőt.Kelj fel korábban,hogy ilyeneket kamuzz.
2015. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy a férjed úgy döntött, hogy szakít a szeretőjével, aki bosszúból küldte el neked a fotókat, szóval, lehet, hogy az utolsó lépése korrekt volt a férjednek, és emiatt kaptad a fényképeket. Meg az is érdekes, amit a második írt, hogy milyen szögből készültek a képek, ki készítette, nem manipuláltak-e a fotók. Mindenesetre ezeket a képeket neked nem kedvességből küldték, hanem gonoszságból.
2015. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Eszembe sincs harcolni erte......


10 eve vagyunk egyutt, 7 eve hazasok. 2 gyerek van.

2015. jún. 28. 16:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!