Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesegek mit tennetek a...

Felesegek mit tennetek a helyemben? Beszelnetek a ferjetekkel vagy szo nelkul elvalnatok?

Figyelt kérdés

Kaptam 3 napja egy emailt hogy a ferjem megcsal. Volt benne par idopont amikor "tulorazott" es nehany felreerthetetlen fenykep.


Nem tudom, mit tegyek.


2015. jún. 28. 16:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
51%

Jajj persze mentegessük....

Nem ösztönlények a férfiak sem.. Nem lesz gerincferdülésük ha nem szexelnek... Persze ha egy férfi nem képes ármenetileg a szexre a nőknek kuss a nevük???

A férfi is vállalta a gyereket nem csak a nő...


Viszont a kérdést nem értem? Ha eldöntöttes,h nem kell ezek után, akkor mi a kérdés?


Én kibyomtatnám a képeket gyerekek lefektetése után elé tenném az rlválunk szó mellékletécwl.. A cuccair összecsomagolnám előre, h lehet gyorsvágtában iparkodni az új nőhöz

2015. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
17%
Megtörténhet
2015. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
78%

Előzőnek teljesen igaza van.

És teljesen mindegy, hogy gonoszságból vagy provokációból küldték a levelet. A lényeg, hogy megcsaltak.

Én biztosan pakolnék. (És megköszönném a szeretőnek, hogy felnyitotta a szemem, hogy kivel is élek együtt, és hogy nem pazarlom rá az életem hátra levő részét!)

Méghogy azon légy, hogy mentsd meg a házasságod! Vicc!

2015. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
A kerdes kb ennyi: lepjek szo nelkul vagy kerdezzek ra, hagyjam magyarazkodni es csak aztan koltozzek?
2015. jún. 28. 17:37
 25/60 anonim ***** válasza:
33%
Tekintettel arra, hogy éveket töltöttetek együtt, meghallgatnám az ő verzióját, de nem kérdés, hogy bármit mond, válnék.
2015. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
86%

"kifogást könnyű keresni,de ezek szerint semmit sem tudsz a férfi természetről. felnőtt emberek nem fognak hónapokig recskázni."


A naivitás elég messze áll tőlem, de pont ugyanúgy nem tudom elképzelni a páromról, hogy ha én netalán hónapokig a kórházban feküdnék veszélyeztetett terhesként a kórházban, hogy a közös gyerekünk élve és egészségesen születhessen meg, akkor ő közben valaki más ágyában keresné a gyönyöröket, mint ahogy magamról azt, hogy ha neki lenne bármi egészségügyi vagy más okból potencia problémája, akkor más pasi ágyában hemperegjek.

2015. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
6%

"A kerdes kb ennyi: lepjek szo nelkul vagy kerdezzek ra, hagyjam magyarazkodni es csak aztan koltozzek?"


Ne szólj hozzá egyáltalán. Mutasd csak ki a fogad fehérjét. A férjed is ostobaságot csinált, amikor veszélyeztetett terhesként megcsalt. Lépjél le kérdés, mérlegelés nélkül. Legalább a férjed is látja, hogy nemcsak ő az egyetlen aki hülyeségeket csinál. Jó pár vagytok. Vagyis voltatok.

2015. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
25%

A férjed hülye volt, ez kétségtelen. Teljesen jogos, ha kiszórod az ablakon a cuccait, aztán őt magát is.

Viszont:

- ezzel pont azt teszed, amit a szerető el akart érni,

- két gyereketek van, akiknek apa (is) kell.


Amit csinálnék (ha képes lennék a dühömet megzabolázni):

- tudomására hoznám a férjemnek, hogy tudok a viszonyról, és ha nem akarja rövid úton kívül találni magát az ajtón, nagyon kell tepernie,

- adnék magamnak egy fél évet, hogy kiderüljön, képes vagyok-e vele tovább élni,

- ha közös a lakás és tehermentes, az egészet a nevemre íratnám,

- telerakatnám a férjem fb profilját boldog családi képekkel.


ha nagyon nem megy együtt, akkor persze lépnék.

2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
30%

Ha számodra mindenképpen vége,tehát nem akarod megmenteni a házasságodat,akkor nem kérdés,elé raknám a bizonyítékokat,aztán megmondanám,hogy csomagoljon.


Viszont nem biztos hogy ez a jó megoldás.Tudom le leszek pontozva,de csak a tényeket írom,a pasik barmok.Amelyiknek van lehetősége az félremegy.Van aki csak egyszer van aki amikor lehetőség adódik.És van tényleg néhány aki nem,de ezt most hagyjuk.


A szerető nagyon szemét kis játékot űz,pont azt akarja,hogy dobd a férjed,hogy ő megkaparinthassa.Már csak ezért sem válnék.Legalábbis egy darabig semmi esetre sem.A férjed szakított vele,te nem is tudtál erről az egészről,tehát vélhetőleg megbánta,és időben észhez tért,és befejezte.Csak ugye kiderült,


Fontold meg jól,és ha szereted a látsz szemernyi esélyt arra,hogy megjavítsátok a dolgokat akkor tedd meg.

A férjed nagyot hibázott,de az sem okos döntés éppen,hogy dacból,és az önérzeted miatt ott hagyod.

Minden jót kívánok,de gondold át,akár magadban pár napig.Hagyd leülepedni!

2015. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
86%

28as ezt a kitételt mégis hogyan képzelted?-

- ha közös a lakás és tehermentes, az egészet a nevemre íratnám.

mert ezek szerint ha megcsal a másik akkor teljesen jogos meglopni elcsalni a pénzét élete munkáját?

milyen szinten vagy undorító ember te?

2015. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!