Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbeszélitek a párotokkal/...

Ti megbeszélitek a párotokkal/férjetekkel hogy ha magatokra költötök, magatoknak vásároltok?

Figyelt kérdés
Ha szeretnétek venni ruhát, cipőt, parfümöt, vagy mondjuk egy rendszeres drogéria bevásárlást (tusfürdő, kozmetikai szerek, körömlakk, stb...) előre bejelentitek, vagy megveszitek, aztán majd észreveszi. :)
2014. nov. 1. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Mindent, amit nem kell felpróbálni, ő vesz meg, mert én utálok vásárolni.

Nincs megbeszélés, felírom a listára, ha valami személyes cucc hiányzik. A sajátjait meg ő írja hozzá.

2014. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Megveszem, nem szolok neki elore. O se szokott nekem, max akkor ha kell a masik velemenye.
2014. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Mivel leteszem a pénzt fillérre és úgyis tudja, hogy mindig utolsóként költök magamra igy... nem szoktam bejelenteni. Minek?:)
2014. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem, csak a nagyobb kiadásokat beszéljük meg.


Tusfürdő, körömlakk? Felnőtt emberek vagyunk, nem?

2014. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem,sose.Megveszem amit akarok,ami kell,ami tetszik és ennyi.Természetesen van saját fizetésem és abból veszem.

Nem az ő pénzét költöm!

2014. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem szólok.Dolgozom,van saját keresetem.Természetesen egy hűtővel v. egy 20e csizmával nem állítok haza(amúgy sem ,mert sajnálok annyit kiadni rá).Amiket leírtál,ésszerű kereteken belül,nem több-tízezer forint.
2014. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok ám még! :)

Eddig nálunk is úgy volt, hogy ami kellett, megvettem magamnak. Ha nagyobb kiadás volt, kabát, ilyesmi, akkor előre szóltam, hogy mondjuk holnap megyek kabátot nézni. Most meg kitalálta a férjem, vagyis nem ő találta ki, hanem kollégájától hallotta, hogy náluk úgy van, vezetnek egy füzetet, abba minden nap minden kiadását beírják, a blokkokat beletűzik, így hónap végén minden kiadást pontosan megnéz. Férjem szerint milyen jó ötlet ez, nek nagyon tetszik! Nem szórom a pénzt egyáltalán.

2014. nov. 1. 23:02
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Mi mindent megbeszélünk, megszokás kérdése. A férjem nem számoltatna el, de nekem fontos megbeszélni az ilyet, ahogy neki is. Kis édesem felhív, ha munkában vagyok, gond lenne-e, ha pizzát rendel. :)
2014. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Rha cipò ilyesmit szoktam szólni..nem csak űgy beesek vásárolni, ha mégis, akkor úgyis ,megmutogatom..felpróbálom neki..


Rendseres dolgok vagyegyütt megyünk, vagy gyakoribb, hogy ő egy, tidja miket használok, leírom a listára, és hozza...

Körömlakk, általában celzozttan megyek..


Egyébként listát vezetünk akiadásoktól bevételekről, így ott úgyis látja..

2014. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Vagy előtte, vagy utána szoktam neki róla szólni. De nem azért, mert be kéne jelentenem, csak "szívem vettem tusfürdőt, beraktam a fürdőbe" meg "nézd milyen körömlakkot vettem". Szóval csak mesélés szintjén.
2014. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!