Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám lenne...

Nekem olyan problémám lenne hogy a feleségem nem enged be a lakásba ami albérlet és minden bútor műszaki cikk az enyém én vettem de nem akarja ideadni! Hogyan tudnám elhozni és kérhetek e hozá valamijen rendőri intézkedést?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 12:22
1 2
 11/14 omba ***** válasza:
20%

Azért abban ne reménykedj, hogy majd rendőri segítséggel kipakolhatsz egy lakást :D

Válás, vagyonmegosztás, azután viheted a rád eső cuccokat.

2015. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérhetsz, sőt kötelesek kimenni, de a rendőröknek igazolnod kell, hogy házas vagy, a nőt megbüntethetik, mert nem engedett be.
2015. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 omba ***** válasza:
60%

Kevesebb amerikai filmet nézzetek, és váljatok többször, mielőtt megbolondítjátok a kérdezőt! :D


A rendőr már mire föl büntetne? Hogy ő azt mondja, az asszony nem engedte be a múlt héten?

Abban segíthet, hogy bejusson a lakásba, és a nyilvánvalóan személyes cuccait elvigye, aztán kb. ennyi.


Bíróság - válás - vagyonmegosztás, én már csak tudom.

2015. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Egyebkent celszeru elfelejteni azt hogy vettetek unokatesodtol. Ugyanis ha vettetek, akkor kozos vagyon.

Ha viszont az unokaocsed azt mondja hogy o azokat ingyen adta neked, akkor az ajandekozas altal szerzett kulonvagyon tehat csak a tied.

2015. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!