Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben bútorcsere, hogy...

Albérletben bútorcsere, hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Kivettünk egy bútorzott albit 2 éve lakunk ott,eddig semmi gond nem volt a tulajal,most viszont szeretnénk lecserélni az ágyat,mert már nagyon ócska fáj a nyakam-derekam tőle.Felhívtam a tulajt,modtam mi fizetnénk és,ha elköltözünk otthagyjuk neki.Szóval ha elmegyünk neki ottmaradna ingyen az új.Erre teljesen kiakadt,hogy de az az anyáéknak a mittomén hányadik házassági évfordulóra kapott bútora(szóval képzelhetitek milyen ócska),és hogy képzelem,hogy ki akarom dobni(egyáltalán,hogy kritizálni merem).Mondtam ok,akkor jöjjön és vigye el.Erre az volt a baja,hogy az mibe kerül,mert ő 200km-re lakik tőlem...Tárolását én nem tudom megoldani.Egyelőre abban maradtunk,majd meggondolja,de én modtam azért időben szóljon mert 2 hét múlva lesz lomtalanítás...Lehet azt várná el mi vigyük el neki,de nekünk se autónk se jogsink...Szerintetek?

2013. ápr. 14. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk amikor már nem volt kényelmes az ágy, a tulaj magától mondta,hogy ő vesz másikat,hisz nem mi rongáltuk meg,hanem teljesen normális,hogy kb 10 évente új kell,és ha ő bútorral együtt adja ki,akkor ahhoz az is jár.
2013. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor mázlitok volt:-)

Én még csak azt se mondtam,hogy ő vegyen,ezért nem értem mit problémázik...

2013. ápr. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!