Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajj mit tegyek? Második...

Ajj mit tegyek? Második félévben két egyest szedtem össze kémiából! És elkérte a kémia tanár az ellenőrzőmet, hogy beírja a szüleimnek! Anyuéknak még nem mondtam, hogy ilyen vacakul állok. Mit tegyek? Elmondjam? De nem merem. :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mond el és biztos elküld korrepetálni de az is jobb legalább nem kell nyáron majd tanulni póvizsgára hanem bulizhatsz stb
2010. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy? Gondolom még nem gimis, mert itt már nem parázunk ha egyest kapunk, meg a tanár se dramatizálja ennyire túl, beírja és kész... Ilyet, hogy elkéri az ellenőrzőt... Soha nem hallottam még :D De amúgy... Mindenképpen az lenne a legtisztább, ha elmondanád a szüleidnek, persze ígérd meg (és tartsd is be!), hogy kijavítod. Aztán lehet hajtani! :) Sok sikert! Nyugi, a kémiával én is megszenvedtem. :S
2010. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Az őszinteség a legtisztább dolog. Ha már a szüleiddel szemben is fenntartásaid vannak, az gond. Biztos megfogják érteni, hogy kicsit rosszabul tanultál az utóbbi iőben, és szedd össze magad...ha tovább folytatod a rossz jegyek szerzését, akk azon gondolkodhatsz.. : "hogy mondjam el anyának h meghúztak kémiából? "
2010. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Mindenképpen mondd el az igazat!Mert egyszer úgy is kiderül,és akkor rosszabb lesz,mintha most kapnál egy ejne-bejnyét.

Az őszinteség az egyenes út.

2010. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen :D Én szüleim is csak akkor akadnak ki, ha nem modom el a dolgokat... (hat karó németből egymás után... de négyes lettem év végén :D)
2010. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ajjaj, én megértelek. Amúgy gimi, általános? Nekem gimiben voltak iszonyat vacak jegyeim, persze nem tudták. Év végére kijavítottam, aztán elmondtam. Persze a javát csak érettségi után :-) Hát ha már úgyis látni fogják, mert be van írva, akkor muszáj vagy elmondani. Mondjad, hogy majd kijavítod, azért nem akartad elmondani, mert úgy se hiszik el. De akkor tényleg javítsd ki. Kis strébelés, esetleg megkérsz havert/barátnőt, hogy segítsen. Ha fiú vagy, és van barátnőd, akkor őt még felolvasásra is ráveheted. Mondjuk nekem a haverok is felolvasnak meg tanítgatak a mai napig. Bocs a hosszú rizsáért, gondolom most nem az a probléma, hogy hogy javítsd ki, hanem hogy mondd-e el. Mind1, lényeg az, hogy ha elmondod tedd hozzá, hogy év végére kijavítod. Amúgy meg a kémia nem számít sehová, ha nem akarsz konkrétan olyan irányba menni (gimiben) általánosban lehet hogy számít, de csak 7-iktől minden. Mondjuk tán 7.től van kémia, ki emléxik arra már. Lényeg, hogy ha gimis vagy, akkor legyen meg a kettes oszt csá. 22/F
2010. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
25%

haat:p

ne soj szulidnek:p

v ha szlsz akkor mond h a atanr hiabja v sehgoyse ert4eed;))

nallam ebvallt:D:D

csak en matekbol:p

2010. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mond el. Jobb ha elmondod, mert ha később ők tudják meg lehet, hogy még azért is le fognak szidni mert nem mondtad el. Nálunk így megy. :)

13/L

2010. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
gimis vagyok..igen megpróbálom kijavítani mindent megteszek csak elmondani a legnehezebb nekem mert végre nincs rossz kedvük (az most mindegy miért) és nem akarom megint elszomorítani őket.. :/
2010. márc. 2. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
én meg töriből kaptam egy nagy egyest és rájött anyám és kiborult. nálunk nem ellenőrző van, hanem elektronikus napló és azt nem takargathatom. szerintem mondd el és kész, majd kijavítod.
2010. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!