Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nincs semmilyen segítsé...

Akinek nincs semmilyen segítsége, hogy oldja megy hogy odaérjen a bölcsibe, oviba normális időben?

Figyelt kérdés
Nagy munkakeresésben vagyok, de mindenütt 8 órára keresnek embert, ami jó esetben 4-ig, de inkább 5-ig tart. Már pár interjút elbuktam azzal, hogy "oda kell érnem a gyerekért a bölcsibe". Persze nem érdemes eltitkolni, nem is akarom, de ha tudnék valami jó megoldást, akkor esetleg esélyem lenne egy normális munkahelyre. Nagyszülők messze, apa este ér haza...Bölcsiből eddig elhoztam 4-kor, gondolom ez az idő picit hosszabbítható.Nehéz kérdés
2014. máj. 6. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szerencsés vagyok, közel a munkahelyem, így f5-re odaérek. néha előbb végzek, akkor már 4re ott vagyok (ritkán csak hn 5-kor érek oda, de nem panaszkodik akkor sem).

nem értem mi a baj azzal ha 4ig dolgozol, ha találsz olyat ahol 3-kor végzel akkor meg az lesz a baj, hogy nem tudod vinni, mert 6kor még nincs ovi. szerintem örülj a 8-4-ig munkarendnek, sokan dolgoznak így, f5-5 között odaérnek a gyerekért, nincs ezzel baj

2014. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
eddig úgy tapasztaltam, hogy 4 nála a lélektani határ...akkor rengeteg gyereket visznek el egyszerre és többször megijedt ha pár percet késtem...de persze már szépen beszokott, lehet nem lenne akkora baj
2014. máj. 6. 23:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

6-ig van Bölcsi, Ovi.

Nagyon sokan dolgoznak 5-ig, s érnek oda 6 előtt a gyerekért!

Ez van! A gyerek egyre nagyobb lesz, ezt szokja meg ha ez van!

2014. máj. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

6-ig van bölcsi, ovi? Hol?

Nálunk kózölték, hogy 15/30-ig lehetőleg érjünk oda az oviba, de max 16/30-ig vannak ott. Aztán ha sokszor késel, akkor a gyereken csattan.

2014. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is 8 órában fogok visszamenni dolgozni. Nálunk a bölcsi 6-ig van nyitva, az ovi pedig negyed 6-ig. Tudom, hogy szinte lehetetlen, de megpróbálnék a bölcsi/ovi közelében munkát keresni.
2014. máj. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

07:18-as


Az óvódák 17.30-ig vannak nyitva.Minden állami intézmény!

Van az ovinak házirendje,ott benne van.El nem tudom képzelni,hogy lehet hogy fél 4-fél 5-kor hazapaterolják a gyereket.Ez egyszerűen felháborító.


Egy dajka

2014. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
úgy néz ki, hogy az állás, amit meghirdettek,mégsem Pesten lesz. nem messze, de azért naaaa :(( Csütörtökön lesz az interjú..kiderül
2014. máj. 7. 08:06
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a bölcsi fél 5-ig van
2014. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Igen,jó lenne a bölcsi/ovi közelében munkát találni.Vagy a munkahely közelében bölcsit...Ördögi kör,mert felénk (Csongrád megye) csak úgy veszik fel a gyereket,ha eleve viszel munkáltatói igazolást és helybeli lakcímmel rendelkezel.Ha teszem azt,neked buszozni kell a munkahelyre,így jártál,nem érsz oda és vissza.

Nálunk pl ez a helyzet: ahol lakunk,ott nincs bölcsi,ahol dolgozok,ott pedig van,de nem veszik fel,mert nem abban a városban lakunk.

Ha a mi településünkön lenne,akkor meg nem tudnám megoldani,mert 6-ra járok és hiába nyitna mondjuk fél 6-kor,ha a busz 5:25-kor megy,amin rajta kell lennem.

Mondjuk,nekem a délutánom szerencsés,mert így "korán" végzek,3-ra oda érnék érte.

Párom is 6-ra jár,de egy megint másik településre,csak,hogy egyszerű legyen.

Mi találtunk egy félig önkormányzati-félig magán bölcsit a munkahelyem közelében,oda a kistérség gyermekeit is felveszik,de van várólista(kb 1 év,de beírattuk)Ez havi 35-45 ezer ft.Sajnos a fizetésem nagy %-a erre fog menni,de meg kell oldani,mert amikor vissza veszik az embert,akkor kell menni

Úgyhogy mi együtt fogunk menni busszal (10 perc a megálló,10 perc a buszon utazás) reggel és nagyon gyorsak leszünk,hogy én is oda érjek a munkahelyemre.Aztán meg fizetünk persze.De legalább a munkahelyem megmarad.(nagyszülők,testvérek stb. mindenki 50-120-150 km-re)

2014. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekünk senki nincs aki segítene, és mindketten utazunk a munkahelyünkhöz. Reggel 6:10-kor indul a buszunk. Felvettünk valakit, aki 6-ra átjön, és fél 7-kor kelti a gyerekeket és elviszi az oviba. EGy évig még 6 órában doglozom, így 3:45-re érek vissza. Egy év múlva meg vagy állást kell váltanom, vagy el kell költözzünk. Költözés esetén, éppen fél ötre érnék a gyerekekért, reggel pedig fél nyolcra vinném őket.

Barátnőm 7-15-ig van. Fél hatkor kel, 6-kor indulnak otthonról. Egyedül oldja meg ő is.

2014. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!