Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így rendben van?

Ez így rendben van?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt.2 éve kiment külföldre akkor nagyon hiányzot,majd haza jött.Most ismét kiment,de már nem hiányzik úgy mint anno..sőt néha jobb is így.Néha eszembe jut,hogy jó lenne ha itt lenne,de kb ennyi.A külömbség annyi,hogy anno 6 hetente jött haza,most 3 hetente.Akkor sokat unatkoztam,most nincs sok időm semmire.Lehet,hogy már nem szeretem? Ez természetes? Vagy majd idővel jobban fog hiányozni?
2015. jún. 29. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 évig volt távkapcsolatom.

A "sőt néha jobb is így" nagyon nem hangzik jól, de az, hogy most nem hiányzik annyira, jelentheti azt is, hogy megszoktad, elfogadtad ezt a helyzetet. Az is fontos, hogy hogyan tartjátok a kapcsolatot, amíg távol van: milyen gyakran, mennyire igénylitek, ebben van-e különbség köztetek, milyen dolgokról beszéltek stb.

De alapvetően ha akartok együtt lenni, és akkor, amikor együtt vagytok, nincs gond, akkor szerintem nincs gond. Ezt neked kell érezned.

2015. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már jó egy kicsit külön lenni. Néha be tud sokallni az ember észrevétlenül. De ha vannak ilyen érzéseid és le is írod... hát nem túl biztató. Ha otthon van mit érzel?
2015. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem hianyzik akkor nyilvan mar nem szereted. El kellene gondolkodnod most azon, hogy hogyan tovabb. Mi ertelme egy kapcsolatban elni ha nincs meg a szerelem?
2015. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!