Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik nyaralási lehetősége...

Ti melyik nyaralási lehetőséget választanátok 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés

A gyerekek 5 és 1 évesek.


1. lehetőség:

1 hét egy szállodában, teljes ellátás, a gyerekeknek játszótér, játszóház, fedett és kinti gyerekmedence.


2. lehetőség:

2 hét apartman, nektek kell főzni, takarítani. Tengerpart kb 500 méterre.


Árban kb ugyanott vagyunk, beleszámítva hogy a 2. lehetőségnél elmegyünk játszóházba, ha rossz idő van strandra és néha elmegyünk vacsorázni.


2015. júl. 1. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Hmm...1 nekem szimpatikusabb bár a 2. Tengerpartos de ha föznöd kell meg ilyenek nem éri meg ugyan azt csinálod mint otthon csak le tudtok menni a tengerre? Mi pl balatonnon szoktunk lenni és a 2.opcioba és nem jo miért? Mindig kell mosogatni meg főzni és kb fél napot időbe vesz..
2015. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Én a 2. lehetőséget választanám. A tengerpart a gyerekeknek nagy élmény lehet, hiszen otthon ugye nincs... Játszóház viszont van akármelyik bevásárlóközpontban, az nem olyan nagy szám. Nyilván nem fogtok 2 héten át folyamatosan főzni és takarítani, nekem naponta kb. fél órát vesz el az időmből a főzés, és ha nagyobb adagokat főztök, elég 2-3 naponta megfőzni. Takarítás se olyan vészes, nem tavaszi nagytakarításról van szó, csak rendet raktok magatok után, napi 10-15 perc. Ennyit egy szállodában is takarít maga után az ember kicsekkolás előtt, ha nem akarja, hogy igénytelen disznónak nézze a személyzet :)
2015. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

1-es


ha nyaralok akikor nem akarok főzni mosogatni meg ugyan azt mint otthon

am meg 1 évesnek jobb ha van medence és nem a tenger - ugysem fog rá emlékezni ...

2015. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

2. sokkal jobb, a szállodák barátságtalanok, sose tetszett nekem, ahogy az ottani kaják sem.

A főzést meg el lehet intézni gyorsan is, nem kell rántott húst meg mittudoménmilyen bonyolult kajákat csinálni nyaralás alatt. Takarítani annyira úgysem kell nyaralás alatt... szóval nem látok semmi gondot a 2. lehetőséggel.

2015. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

az 1-est választanám


nálam az nem nyaralás, ha főzni kell.. vagy teljes ellátás vagy napi 3x elmenni valahova kajálni.

2015. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Voltunk már ebben a szállodában, meg voltunk elégedve mindennel.


2 hétig nem akarok mindig csak összeütni valamit, azért nem mindegy, hogy mit eszünk. Meg hogy mit esznek a gyerekek.

2015. júl. 1. 18:13
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

én a kettest választanám

nem szoktunk mi se mindennap főzni, hanem megyünk étterembe vagy valami olcsóbb helyre(pl hamburgeres) és amikor főzünk akkor is 2-3 napra

2015. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1 évessel inkább szállodába mennék. Ő még alszik délután, a tengerpartig utazni kell vele, ki tudja, hogy bírja, ha rossz az idő, nincs mit csinálni. A főzésről nem is beszélve, nekem se hiányzik a szabadságom alatt a hétköznapi taposómalom, nagyobb gyerekkel se.

Jövőre már bátrabban elindulnék velük a tengerre, akár rövidebb, de legalább félpanziós nyaralásra.

2015. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
1-est választanám
2015. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es
2015. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!