Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjatok meg a nyari...

Ti hogy oldjatok meg a nyari szunetet a gyerekekkel? A nagyszulok segitenek- es ha nem akkor hogyan, mit csinaltok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Családi napközibe megy ha éppen bölcsődei szünet van, őszre meg óvoda. Egyedül nevelem, özvegy vagyok.
2015. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem magammal a gyereket. Több anyuka/apuka is hozza. Van "gyermek megőrzô" féle és egy felügyelő aki vigyázz a gyerekekre. A főnököm tavaly még kirándulást is szervezett nekik (megrendelők jöttek az nap) nagyon jól érezték magukat.
2015. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most volt elsős a fiunk, hát ez az iskolás nyáriszünet az, ami igazán durva, az ovis/bölcsis egy hónap semmi volt ehhez képest.

Nálunk a nagyszülők is dolgoznak még, úgyhogy ők is a nyári szabadságukból áldoznak rá 2-2 hetet fejenként (elváltak már, nem élnek együtt). Én voltam 3 hétig szabadságon, a férjem is lesz 2 hetet, a fennmaradó időben pedig bejön velem dolgozni. Sajnos ez van, el nem tudom képzelni, hogy kinek van annyi szabadsága, hogy az egész nyarat lefedjék vele és még együtt is el tudjanak menni nyaralni. Így sajnos mi sem tudunk, hiszen nem leszünk egyszerre szabadságon egy napot sem.

2015. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nagymama,közös nyaralás a családdal,táborok:)
2015. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
minden településnek kötelező nyári napközit biztosítania
2015. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mar nem vagyok kisgyerek ( egyedul lehet hagyni itthon) , de amikor pici voltam, akkor nagymama, táborok es a nagyimnal a faluban a b.nomhoz mentem le/ő jött fel hozzánk :)



Most, hogy ne legyen unalmas a nyár , ezert lesz tábor, 2 hétre megyek b.nomhoz Balatonra, többi b.nommel találkozok, kutyammal foglalkozok es valamikor nagyimhoz is megyek ki :)


L

2015. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élünk. Nekünk au pairünk van, mert itt a napközi elég drága, a nagyszülők pedig Magyarországon vannak, de otthon tudtommal van mindenhol ügyeletes napközi.
2015. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Minden nyarat itthon töltöttem. Családi vállalkozásunk van. Szüleim mindig megtudták oldani a dolgot. Anya itthon volt velem és öcsémmel nyaranta és az itthon is elvégezhető feladatokat csinálta a vállalkozásban :)

23 évesen én is erre törekszem, mármint olyan munkakörnyezet teremtésére mikor a család az első tud lenni és nem a munka irányít. Távol van még a gyerek téma, de időben el kell kezdeni felépíteni egy ilyen életet :) Rossz látni, hogy még nyáron is ilyen kevés időt töltenek a gyerekek a szüleikkel...

2015. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyunk nagyrészt mindketten. Max. itthonról dolgozunk, vagy a hétvégéken. A nyár a gyerekeké, szükség van a feltöltődésre.
2015. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!