Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ki az apám, honnan...

Nem tudom ki az apám, honnan tudnám kideriteni?

Figyelt kérdés

Anyum nem beszél róla semmit,és nem is akar beszélni róla

a nevét sem mondja meg.Hogy tudnám kideriteni,hogy ki volt.

Egy kis infót sikerült kiszednem anyumból de sajnos nagyon kevés.

Mit tehetnék?



2015. júl. 6. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Születési anyakönyvi kivonatod alpján 18 éves korodban a születési helyeden lévő Önkormányzat kiadja az apasági nyilatkozatot tett ember nevét neked,aki az apád papiron.
2015. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők, más rokon, ismerős? Ha senki nem tud segíteni, marad anyukád, ha vársz, egyszer talán megmondja. Azt sem árulta el, miért nem akar semmi információt megosztani róla? (Téged véd, vagy önmagát?)
2015. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyenkor jöhet a jó öreg magánnynomozós megoldás, ő biztosan talál infókat. Viszont rengeteg pénzbe kerül, és sajnos az sem garantált, hogy megtalálja apukádat. :/


Esetleg próbálj meg még egyszer beszélni erről anyuddal, mondd el neki, hogy ez neked fontos, és tényleg jobban éreznéd magad tőle, ha megismerhetnéd az édesapád. :)

2015. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt van néhány lehetőség amiért nem mondja el:

Félt téged tőle mert sok rossz dolgot tett.

Nem szeretné újra látni egyéb okok miatt

És sajnos ez is előfordulhat, hogy már nem él édesapád bár nem hinném h ez a helyzet

2015. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 es: és az is előfordulhat, hogy nem tudja anyuka ki az apa :(


kérdező: hát első körben az anyakönyvi kivonat. Aztán a gyámhivatal. meg van egy két szervezet aki segít szülőt felkutatni pl örökbefogadottaknak. talán ott többet tudnak mondani hogy állj neki.

2015. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy édesanyád se tudja!
2015. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy tudja mert egy kicsi infot kiszedtem belőle csak nem akarja elmondani.A születési anyakönyvben pedig egy "kreált" apuka van,és az a baj,hogy a nagyszülők és a rokonok sem tudnak semmit.
2015. júl. 6. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
max reméled hogy tudja :( ha kreált van simán lehet sajnos hogy nem tudja... evvel is meg kell birkoznod ha igy van. A ROKONOK KIZÁRT HOGY SEMMIT SE TUDNANAK
2015. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!