Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okozta a legnagyobb mélypon...

Mi okozta a legnagyobb mélypontot a házasságotokban/kapcsolatotokban? Mi volt eddig a legnagyobb válságotok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt benne részem...de szerintem egy házasságban a legnagyobb válságot egy megcsalás okozhatja. Nem egy botlás, hanem egy viszony, ahol érzelem is van már. Szerintem azt már nehéz lehet jóvá tenni, abból már nem lehet kijönni.
2015. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy ponton kitalálta, hogy a gyerek nem tőle van. Ő volt az egyetlen férfi az életemben mindig is, ő is tudja, okot sem adtam rá, ezt bevallotta, mégis azt mondta, úgy érzi. Na cs*szd meg, mondom.... természetesen a gyerek (gyerek? 19 volt akkor) tőle van, de most magyarázd meg... eltelt jópár hónap, hogy állandóan de ÁLLANDÓAN ezzel zaklatott, minden apró-cseprő vitának azzal lett vége, hogy "meg úgy is tudom, hogy a fiú nem tőlem van..." még ha a tárgyhoz semmiképp nem is kapcsolódott. Pár hónapig olyan volt, mint akinek elment a józan esze, könyörögtem, hogy mondja el, mi a baj, gondoltam, szorong valamiért, vagy bántja valami, vagy a gyerek csinált valamit, nem tudta (vagy akarta?) magyarázni. A családot teljesen szétzilálta, hogy állandóan ezt kellett hallgatni, rosszul esett a fiamnak is (hogy a fenébe ne?), nekem is, a szüleimnek is, és egyszerűen nem tudtuk az okát... na ott már totál a padlón voltam, a közhangulat tűrhetetlen volt, mondhattam bármit, csak ezt szajkózta... aztán egyszer csak, amilyen hirtelen jött ez a lövés neki, olyan hirtelen el is múlt, a fiúval minden rendben köztük... sose tudtam meg, mi lelte, de voltak pillanatok, hogy azt fontolgattam, elhagyom.
2015. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

A pajzsmirigy betegségem, a miatta lévő fogyás, a magamba fordulás, de a végső döfélt a "barátnőm" adta, aki addig sutyorgott a kedvesnek, míg totál bemesélte neki, hogy én hazudozok.


Másfél hete leültetett, hogy vége, ő ezt nem csinálja tovább. Számon kért, mindenemet elolvasott, és bár semmit nem talált, szakított velem. Én meg csak nézek azóta is, hogy ezt így miért?!


Fél éve merültek fel benne a dolgok, de akkor nem szólt. Nyelt, nem ült le megbeszélni velem, én pedig a gyógyulásomra koncentráltam. Nem beszéltünk, vay ha mondtam valamit, akkor félvállról vette.


De ahelyett, hogy két hónapja azt mondta volna, nem szeret már, csináljunk valamit, kivárt, míg engem tud okolni. Gyáva viselkedés, és ezt nem bocsátom meg neki. Engem állított be pszichés betegnek, hibásnak, ő mossa kezeit. Szánalom, komolyan.

2015. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Velem is hasonló volt. Az akkori barátom közölte, hogy én hozom ki belőle az állatot és hogy ő nem ilyen. Dobott. Meg se akarta oldani, sem beszélni. Akkora lelki trauma ért, mint még talán soha. Persze az utánam következőket is bántotta. Engem meg evett a lelkiismeret. Ma már tudom, hogy bár én is hibás vagyok, de ez nem normális. Akinek pedig az, az most erre a kommentre negatívot ad!


Egy párkapcsolatot vagy házasságot a kommunikáció hiánya és a türelmetlenség teheti tönkre. Ez a kettő. No meg a kitartás hiánya. Ezekből ered minden (pl. válás, megcsalás, verbális és nonverbális bántalmazás, kiégés, stb.)


Az én szüleim pl a totális kommunikáció hiánya miatt váltak el. A mai napig képtelenek normálisan beszélni egymással. Gyenge jellem mindkettő..

2015. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!