Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nalatok is van ilyen felallas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is van ilyen felallas a hazassagotokban/kapcsolatotokban? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A lenyeg az,hogy kezd bosszantani, hogy allandoan azt kell hallgatni napi szinten, hogy milyen kocsit akar vagy hazat vagy garazstes szerszamokatstb, de ha en emlegetem a sajat temaimat pl a baba temat (elvileg mar eldontotte hogy akar 1 even bellul), akkor mindig tulsagosan sokat foglalkozok a temaval es lovaljam magam ennyire bele stb. Igy volt az eskuvovel is amibe igazabol bele kellett lovalni magam, mert egyedul szerveztem. Most akkor mi van vele? Nem akar babat? Mert azt mondta akar, de ne emlegessem. Most akkor mi? De en hallgassam a kocsi stb temat. Mi a velemenyetek?

2014. szept. 22. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem akar. Garázst akar, szerszámokat, kocsit és házat. Gyereket nem. Esküvőt is csak azért akart, mert így van bejárónő, aki takarítja a házat, garázst és kész. Ha akarna, akkor ott lenne a hétköznapokban a levegőben. Szülhetsz és utána szidhatod, hogy milyen ember, de én az előre gondolkodás híve vagyok. Nyisd ki a szemed és lásd meg a nyilvánvalót, mielőtt még több ember életét érinti a kérdés!
2014. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Csatlakozom az előzőhöz. Ingyen cseléd, ingyen p**a, egy jó verda, férfiembernek ennél több nem is köll!

(egyszer talán rájövök, miért ilyen naivan buták a nők - de ez nem ma lesz)

2014. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nálunk nincs ilyen. Kölcsönösen meghallgatjuk egymást.

Nem is bírnék úgy élni, hogy a másik leint, ha mondani akarok valamit.


Ilyen kapcsolatba minek gyerek?

Egyébként nyilván nem akar annyira, mint te.

2014. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálam is hasonló a helyzet. Egy éve úgy döntöttünk jöhet a baba, eleinte nagyon lelkes is volt és boldog, csakhogy a baba nem jött össze azóta se. Pár hónap után valahol csalódott lett, hogy nem sikerült, mert bezzeg az előző kapcsolatból született gyerekei elsőre összejöttek. Vizsgálatokra nem hajlandó járni velem, mert szerinte ha nem jön össze magától az nem véletlen, bezzeg az egyéb dolgaira nem sajnálja az energiát és időt, már szóba sem merem hozni a témát. Ettől ugyan még nem védekezik, mintha biztos lenne abban hogy úgysem lesz baba. Tudom mindenki más már otthagyta volna a helyemben, de én mindezek ellenére szeretem, és lehet nem lenne több esélyem a babára se. :(
2014. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, a párom nem ilyen. Akart gyereket, ami abban nyilvánult meg, hogy minden nap beszélt róla, felhozta a témát, és igen, talán különleges ember, de még a babacuccokat is végignézte, sőt, egyes esetekben ő akart választani, tolja a babakocsit, vásárolja a pelenkát, vidáman szerelte a szekrényeket, és minden vizsgálatra eljött, izgatottan várta. A telefonján app-ot állított be, hogy mekkora a manócska a pocakomban és épp mit tud, mije nő, stb. Mert így is lehet. Meg duzzogva lehet épp nem védekezni, összehozni, majd letojni. Választás kérdése. De több tiszteletet és figyelmet érdemelsz, várd is el!
2014. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
4-es: igen, tenyészmarhának tartod, még ha ez így csúnya is, és soha ki nem mondanád. Ő meg minek tart téged, ha biztos benne, hogy nem fogan meg? Ezt le sem írom, mert kitiltanak. Így is lehet élni, csak lehet, nem érdemes. Sok normális ember keres társat a világban, de esélyük sincs, amíg félelemből így együtt maradnak emberek. Tudom, hogy úgy hangzik, fogalmam sincs, miről beszélek, de nem így van. 5 év házasság, nem sikerült a baba, elváltunk. Mert tudtam, hogy nem lehet úgy élni. Új társ, házasság, első próbálkozásra siker! És azt gondolom, nem csak a férfi, de az egész életem más, jobb lett, mint ha egy haldokló kapcsolatban maradtam volna, ahol csak egymást okoljuk a saját nyomorúságunk és boldogtalanságunk miatt.
2014. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nálunk nincs ilyen.


Ne haragudj, de az, amiben éltek nem normális házasság. Egy normális házasságban mindkét fél igényei számítanak, és közösen tervezitek el, hogy mikor mi kerül sorra, mikor mire teszitek félre a pénzt, melyik évre mik a tervek.


Az, ahol a férjednek vannak egyedül tervei a pénzzel és a közös életetetekkel, te pedig egyikkel sem rendelkezel, nem házasság.


A kérdésre válaszolva: nem, nem akar veled gyereket vállalni valószínűleg, és elvenni sem szeretett volna. Kitalálom: nem ő kért meg magától, hanem te erőltetted, te emlegetted, nyavalyogtál folyton.


Csak azt nem értem, hogy mit látsz te ebben a kapcsolatban, ahol 4-5 mondatból tisztán kitűnik, hogy a férjednek nem kellesz?

2014. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm 6-os, igazad van! :( 4-es voltam
2014. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Légy bátor, 4-es! Az egész életed jobbra fordulhat! Rosszabb nem lehet, nem? :(
2014. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
mar ne haragudj de felreertettel. Mind a ketten kulfoldon dolgozunk.Penzunk van nekem is neki is. Es mind be van tervezve mindkettonk reszerol ,csak en ra tudok porogni dolgokra, o meg nem ilyen es igy nem erti miert porogtem igy ra a baba temara is. De igazabol tenyleg fel kell keszulni ra ahogy a neten keresgetek sok hasznos info van. Csak kicsit mar sok neki ha mindig mindent elmeselek. mit talaltam. De akar babat az idopont is meg van. Hazakoltozunk pocakkal, hazat veszunk stb. Nem ez a baj. Es nagyon cuki rendes srac csak sztem mas a termeszete ennyi, de azert erdekelnek a velemenyek.
2014. szept. 22. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!