Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérjek a szüleimtől...

Mit kérjek a szüleimtől ajándékba a születésnapomra?

Figyelt kérdés
Mondtam már nekik, hogy nincs szükségem semmire, de anyám hajthatatlan. Addig nem hagyja abba a kérdezgetést amíg nem mondok valamit. Egyébként holnap leszek 17 éves:) Lány vagyok
2010. márc. 3. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

kérd meg őket, hogy engedjék meg neked, hogy teherbe ess, jó lesz majd az a pluszpont egy év múlva a felvételin, de az is jó, ha megengedik, hogy nagyszüleidhez költözhess papíron, hisz, ha ők szegények, akkor is kapsz plusz pontot és ha pont emiatt jutsz be egy jó egyetemre, akkor meg is alapozták az életed. Én most leginkább 30 pluszpontnak örülnék legjobban a felvételin, ha kérhetnék bármit is...


18/F

2010. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Isten éltessen! :-)

Ha tényleg semmi nem jut eszedbe, kérj tőlük valami finom csokit, amit nagyon szeretsz (nekem a belga kagylóbonbon a kedvencem).

2010. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem mondd nekik, h rájuk bízod, mert szeretnél ezegyszer igazi ajándékot, amit nem te mondasz meg. mert szeretnél meglepetést. :)

ha nem vevő az ötletre, akkor kérj vmi finom tortát :)

2010. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérd toluk,hogy mindig ilyen aranyosak legyenek veled!Boldog szulinapot!
2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérj szülinapi tortát, ruhát, cipőt (amit épp szeretnél, és kinézted magadnak)mozi/koncert/színházjegy, kirándulást, könyvet, kreatív hobby készletet (ha szeretsz kézműveskedni), egy tábort (érdeklődési körnek megfelelően), közös sütést, vacsorát (otthon vagy egy étteremben), meglepetést, nyelvtanfolyamot ...


Boldog Születésnapot!

2010. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

pénzt,gyüjtsed és majd elköltöd késöbb ha lesz vágyad,

olyan jó ha van mihez nyulni ,és a kinézett dolgot meg tudod venni,.

Én fiam 50-70ezreket is össze gyüjt.11 ÉVES.ÉS egy év mulva se költi el.

2010. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs semmi, amit szeretnél? Könyv, ruha, fehérnemű? Akkor kérd, hogy menjetek el együtt vacsorázni valahová, h együtt legyen a család.
2010. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszönöm:) mindenkinek!kösziköszi

neked is boldog szülinapot!! március 4. forever

2010. márc. 4. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!