Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez érzelmi zsarolás?

Ez érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
Régebben a férjem bemérgelte magát,ha egyedül akartam menni valahova, pl. tanfolyamra vagy szinházba közös barátokkal,de ha el is "engedett" vagy mondta,hogy menj nyugodtan,( mert ő nem akart) utána alig szólt hozzám fél napig. (Csak kétszer fordult elő- többször aztán nem is akartam)Dolgozni se engedett soha.Most meg már küldene, mert látja,hogy depressziós vagyok,de már nehéz bárhova is mennem,itthon megzakkanok,elmenni meg nincs erőm. Nem egy szörnyű ember, jó szíve van, csak épp én rendeltem alá magam nagyon,eddig minden úgy történt,ahogy akarta,de nem birok tovább igy élni,ez nem is én vagyok.
2015. júl. 12. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem, hanem a férjed túlságosan is féltékeny típus, fél attól, hogy elveszít, állandóan kontroll alatt akar tartani és a szociális életedet megszakítani.

Ez van.

2015. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez érzelmi mészárlás
2015. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Akkor mi a kérdés? Ha nem tudsz tovább így élni, akkor tessék kimozdulni. Kezdésnek menj dolgozni, majd szépen fokozatosan menj szórakozni, kikapcsolódni. Tanuld meg azt, hogy tudj a férjednek azt mondani, ha jönne azzal, hogy ha elmész megsértődöm, hogy "nem baj drágám, duzzogj. A kaja a hűtőben, majd jövök.."
2015. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azon kaptam magam,hogy már nincs is szociális életem. Biztos,hogy én is hibás vagyok ebben,mert ráhagytam és kész.
2015. júl. 12. 18:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. júl. 12. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez bőven az, és nem is értem, hogy mehettél ebbe bele.
2015. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzeted. Szerintem nagyon nincs rendben az önértékelésed, gyakorlatilag saját magadat tetted el láb alól:( Lelki támogatásra lenne szükséged, de ez az ember nem fog támogatni, jobb lenne, ha szakítanál vele, ha nem képes jobb belátásra.
2015. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem az első balfék, aki a nagy játszmázásban túllőtt a célon.

Nnomindegy.


Reggel húzd föl a redőnyt, nyisd ki az ablakot és szívj jó mélyeket a hajnali levegőből. Bámuld meg a felkelő napot.


Aztán csinálj valami jót. AKÁRMIT. Bármit!

éS Ha mmegvan, bámuld meg... és örülj neki.

Mert te csináltad.


És azért, mert szabad! :)

2015. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Változtathatsz. Ha akarsz. Akarsz?
2015. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen. Ma meg is teszem az első lépést.
2015. júl. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!