Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Mit szólnátok ha a párotok dühében azt mondaná, hogy összepakolja a cuccát? Mennyire vennétek komolyan, ha az ilyen szöveg nem jellemző rá?

Figyelt kérdés
Függetlenól attól,hogy férfiak vagy nők vagytok,kiváncsi lennék mennyire vennétek komolyan egy ilyen "fenyegetést"?Megrengene a bizalmatok?
2015. júl. 15. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Komolyan venném. Adott esetben ez lehet tök jogos. Férfinak is elegánsabb nagyobb sérelem esetén minimum pár nap mosolyszünetet tartania, mint durva veszekedésbe bonyolódnia. Magára adó nő sem tűrhet megtorlatlanul minden sértést, neki is elegánsabb ehhez a módszerhez folyamodnia, mint pitiznie, saját magát végtelenségig megalázva keresnie a békés megoldást.
2015. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hmm, hát nálunk a helyzettől, a téma/veszekedés/ komolyságától függne. Nyilván ha valami nagyon komoly dolog és látnám a páromon is akkor komolyan venném. Viszont mi elég olaszos pár vagyunk, imádjuk egymást, de néha olyan veszekedéseket csapunk, hogy úristen. Mindketten sajnos hajlamosak vagyunk hisztizni azt pedig a másik orra alá dörgölni. Két makacs és önfejű. Szerencsére ezek a viták hamar véget érnek, nem tudunk egymásra sokáig haragudni és békülünk, majd röhögünk magunkon. Múltkor a nyilt utcán vesztünk össze pl. azon, hogy én Rubint Rékára szoktam edzeni és mennyire kikészit a nő. Párom leszólt, hogy az csak ugra-bura, holott fingja nincs a nőről kb hogy mit is csinál. Gyúrjak 10 kg-val (50 kilos nő vagyok,persze) Szóva a nyilt utcán vesztünk össze, ez nálunk már csak igy megy. Mások lehet lenéznek minket emiatt, hogy ilyen a vérmérsékletünk és mekkora idegbeteg pár vagyunk, de mi igy szeretjük :D :D
2015. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, én a páromból ezt csak olyan helyzetben nézném ki, hogy cseszegetem, hogy megint mindent szanaszét hagyott, és akkor hozzám vágja, h "jól van, bmeg, összepakolok". De ha valóban azzal fenyegetne, hogy elköltözik, segítenék neki pakolni. Ha visszakozna, hogy ő valójában nem is gondolta komolyan, akkor közölném vele, hogy ez volt az első és utolsó, hogy ilyennel fenyeget, legközelebb tényleg mehet. Ha nem visszakozna, akkor nyugodtan mehet.

Egyszer volt egy pasim, aki egy vitánál szakítással fenyegetőzött, pedig ő kezdett el hisztizni, mint valami 5 éves, amikor mertem szólni, hogy talán néha elmehetnénk sétálni, mert unom az otthon ülést. Neki is megmondtam, hogy több ilyet nem tűrök, és a következőnél ki is dobtam, hiába magyarázta, hogy csak dühében mondta. Én egy döbbenetesen mocskos szájú és bunkó ember vagyok, ha bajom van, de ilyet soha nem mondanék, ha nem gondolnám komolyan.

2015. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy gondolná a csomagolást, végleges szakítás lenne vagy csak pár nap szünet, amíg lenyugszik. Mert ilyen pár napos szünetre én is volt már, hogy elmentem, de pont azért, hogy lehiggadjak és addig ne bántsam, amíg nem tudok tiszta fejjel beszélni.
2015. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!