Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szi. A kedves (hosszú szöveg),...

Szi. A kedves (hosszú szöveg), majd a végén elköszönésként, MAJD ELKAPLAK! Ezt kapta a mennyasszonyom, egy olyan pasitól akivel egyszer lefeküdt még pár évvel ezelött? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősnek szülinapja van,ezzel a pasival volt egy kis kalandja ls is feküdtek,elvileg nem beszéltek már vagy 3 éve,egy közös imserősüknek lesz szülinapja,majd őt kérdezte meg.hogy szerinte mit vegyen.A szöveg az lényegtelen,de az üdvözlés,hogy szia kedves,és a vége hogy NA MAJD ELKAPLAK.Szerintetek?Pont ott álltam mellette,amikor megkapta az üzenetet,láttam amikor olvassa,hogy remeg,és lázban volt,amikor meglátta ki írt neki.Számonkértem,hogy mi volt ez a kedvesem,meg hogy elkaplak.Persze azzal magyarázta,hogy a srác minden csajt kedvesemnek hív,mivel nagy csajozós hírében áll,viszont erre az elkaplak szövegre nem talált magyarázatot,hebegett habogott.Persze egyből leszűrtem,hogy arra gondolt,hogy majd úgy elkapja.

Mi a véleményetek mit tegyek?Írjak rá arra a gyökérre,hogy vegyen vissza és ne irogasson már ilyeneket?Mit tennétek?


2015. jan. 22. 06:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a lánnyal beszéld meg, ne te, hanem ő írja meg, hogy nem kér az ürgétől levelet, mert kapcsolatban van.
2015. jan. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
27%

Halaszd az esküvőt es ismerd meg jobban a csajt, nekem ez eleg gyanus :) en rend szerint kirohogom azt, aki ilyesmit ir, es poenosan elkuldom az edesanyjaba, nem kezdek el magyarazkodni paromnak. Szerintem így a normalis.

Nagy csajozos, hat, kapja el az AIDSet, ne mas menyasszonyat, de ha ne adj isten a holgy is akarja, mert benne van a pakliban, nem csak a hapit kell helyre tenni, mert nem az o hibaja, o csak szimplán egy rohadek :)

2015. jan. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
És szerintetek írjak ennek a gyökérnek,hogy vegyen vissza az arcából?
2015. jan. 22. 06:59
 4/40 anonim válasza:
38%
Igazabol en a helyedben szemelyesen mondanam meg neki, hogy a lanyka foglalt, kíváncsi lennék a pofajara. Sok szerencset, remelem a menyasszonyod a haragtol vagy a szanalomtol remegett amikozben olvasta. :)
2015. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

ma 07:03


Nem tudom mitől remegett,kérdeztem tőle.Azt mondta azért,mert nem gondolta,hogy írni fog neki.Nem tudom mi volt a remegés mögött,egyébként tudja,hogy milyen.Tudja és elmondta,azt is,hogy mindenkit kedvesnek hív,mert így nem kell a csajok nevét megjegyezni.

2015. jan. 22. 07:05
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Attól remegett,hogy írt neki.Én is ideges lennék,ha egy volt pasimtól a párom jelenlétében kapnék ilyen üzenetet.Nincs jelentősége nem a lány írta,ő nem tehet róla,hogy a másik egy vadparszt,hogy egy kapcsolatban lévő volt "barátnőnek" ilyen stílusban ír.Vannak férfiak,aki abban a tudatban vannak,hogy akit egyszer megkaptak,annak annyira jó volt vele,hogy bármikor aláfeküdne megint.
2015. jan. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez abban a formában dühítene rettenetesen, ha nyilvánvalóan tudható, látható, hogy a menyasszony hozzám tartozik. Tehát ha az ürge tud róla, és azt is, hogy te vagy a férjjelölt, de úgy gondolja, nem árthatsz neki, akkor az....

Na remélem beléd raktam a harci szellemet. :)

2015. jan. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
20%
A pasi simán csak egy paraszt, emögött semmi más nincs. Nem kell foglalkozni vele.
2015. jan. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Na de most írjak ennek a gyökérnek vagy sem?Ti írnátok neki hogy vegyen vissza az arcából?
2015. jan. 22. 07:29
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

ne írjál egyedül, nem kell bunyóhelyzetet teremteni, írjátok meg a menyasszonyoddal együtt:

ne írjon többet, mert boldog kapcsolatban van.

2015. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!