Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! A nővérem pasija őrült...

SOS! A nővérem pasija őrült és itt van nálunk! Mit csináljak, ha nem hiszik el nekem? Már veszélyes szerintem! Többi lentebb van.

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves nővérem, a pasija 16 éves (én is annyi vagyok) és egész nyárra meghívták ide a szüleink a pasi szüleit meg a kishúgát (a szüleink jóban vannak az övéikkel), 2 hete itt vannak. Egy hétig még semmi gond se volt, a srác kedves volt mindenkivel, udvariaskodott. Kb. egy hete, délután tollasoztunk a kertben, a nővérem a srác ellen, én a kishúga ellen voltunk. Egy idő múlva a kislány mondta, hogy be akar menni mesét nézni, én meg leültem a kertben, pár perc múlva meg anyukám behívta a nővéremet, hogy segítsen sütit sütni, ott maradtam kettesben a fiúval. Odajött hozzám és halkan azt mondta nekem, hogy ő utál engem, mert mióta itt van, nem tud kettesben lenni a nővéremmel miattam. Aztán sarokba szorított és rám ütött a combomon a tollasütővel, én hátralöktem, ő meg beleesett a kis kerti tavunkba. Erre meg elsírta magát, és azt kiabálta, hogy én meg akartam őt ölni, erre kijött mindenki a házból, a srác szülei is, ő meg azt mondta, hogy ő majdnem beütötte esés közben a fejét a kőbe, ami a kis tóban volt, és én meg akartam őt ölni azzal, hogy fellöktem. Én mondtam, hogy ő kezdett ütni az ütővel, de ő letagadta és nekem senki se hitt. Ezután próbáltam nem kettesbe kerülni vele, és már félek a saját házunkban! Tegnap sajnos elkerülhetetlen volt, felmentem az emeletre, ő éppen jött ki fürdőköpenyben meg törölközőben a fürdőből, azt mondta nekem, hogy fél tőlem és utál és nem szakíthatom el őt a nővéremtől, ő meg fogja kérni a nővérem kezét és meg akar vele szökni, majd ha már ő is leérettségizett és felnőtt. Én meghallgattam, amit mondott, de nem tudtam rá mit válaszolni, ő meg elkezdett fenyegetően közeledni, én megijedtem és pofon vágtam, erre megint zokogni kezdett, és mondta, hogy mennyire bántja, hogy a barátnőjének a húga így bánik vele és meg fogja mondani a szüleinek, hogy én bántom őt, elszaladt és tényleg elmondta, mert szobafogságra lettem ítélve. Hiába mondtam bárkinek bármit, neki hitték el a hazugságát, aminek köze se volt ahhoz, ami tényleg történt. Mindig olyan aranyos, ártatlan képet tud vágni, jóképű meg olyan kis ártatlannak látszik. Nem alacsony, de mégis olyan, mint egy egér meg fiatal és mindenki őt sajnálja. Én a nővéremet is féltem miatta. Mit tegyek, hogy elhiggyék nekem?

2015. júl. 15. 21:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Megszöktetlek ha szeretnéd és elmegyünk innen. Szeretnéd? Gyere. Hol vagy? Írd meg nekem
2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Telefon a zsebbe, a diktafont meg kapcsold be rajta. Idővel hidd el el tudod kapni amikor ilyeneket mond neked. De magadat ne áruld el, mintha nem történne semmi. Utána mutasd meg a szüleidnek.
2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

a szüleid szegyelhetik magukat, hogy nem a sajat lanyuknak hisznek , hanem egy szinte idegennek. amugyis furcsa, hogy egesz nyárra befogadtak.

szerintem tolts minel tobb időt hazon kívül, és ereztesd a szüleiddel, hogy csalodtal bennuk. mást nem tudsz tenni, a tesod szerelmes, a pasinak hisz.

2015. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

hehe 1-es, hajrá :)

Kérdező, ültesd le a szüleidet és mondd el nekik az egészet, ahogy leírtad.

nehogymár a saját gyerekemnek ne higgyek. különben is, mit keresnek ott nálatok együtt alvásra? eszem megáll.

2015. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
És a saját szüleid is inkább egy idegen fiúnak hisznek, mint a saját lányuknak? Ezt számonkérted már így a szüleidtől? "Anya, komolyan egy vadidegen szava felülírja az enyémet, akit pedig 16 éve ismersz? Mert ha igen, akkor mától nincs miről beszélgetnünk".
2015. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Ez a gyerek pszihopata az biztos.
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
#2-esnél a legjobb tanács, ügyes legyél! :)
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
Ne röhögtess már ki. Milyen "pasi" az ilyen? Kap egy pofont egy kiscsajtól,és rohan anyuci szoknyájához sírni? Ez mekkora szégyen már a nővérdenek is. A viselt dolgai miatt,meg ne aggódj. Majd rájön mindenki milyen kétszinű hazug kisgyerek. Hogy fogja ez megvédeni magát,ne adj isten a barátnője épségét,ha valaki meg akarja erőszakolni mondjuk egy buliban?
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
75%
Próbáld úgy intézni a dolgot, hogy rajtakapják azon, amiket művel. Vagy ne foglalkozz vele, tudod hogy neked van igazad. Ha meg 16 évesen úgy sír ahogy mondod, akkor győzd meg a nővéredet, hogy mit fog kezdeni ezzel a sráccal később. A fenyegetőzések meg csak fenyegetőzések. Egy ilyen gyerek Szerinted le fog lépni a nővéreddel? :D meg gondolom a nővérednek is van esze. Csak tudja mi a helyes. Próbáld meg meggyőzni. Az meg hogy a szüleitek jóban vannak az külön dolog. Ezt tudniuk kéne. Attól még hogy a szűlei normálisnak néznek ki, attól még tudatni kellene valahogy a te szüleiddel, hogy ettől függetlenül nem kell rávágniuk, hogy akkor a gyerek is az. A tetteidből meg leszűröm, hogy egy magabiztos gyerek vagy. Tudom nehéz betartani, de próbáld meg valahogy megoldani. Írj ha segítettem. Én is 16 vagyok. :)
2015. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azért alszik nálunk a család szinte egész nyáron, mert éppen üdülnek a mi környékünkön és nálunk ingyen megszállhatnak, nem kell panzióba menniük. Én próbáltam mindenhogy megmondani a szüleimnek, hogy higgyék már el, amit mondok, de nem segített. Ott vannak a fiú szülei is nálunk, ami szüleink mindig kikérik az ő véleményüket is. A fiú apja sose szól semmit, de az anyja mindig mondja az ötleteket, hogy büntessenek meg engem.
2015. júl. 15. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!