Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik nap durván begurultam a családomra, és mivel nem vagyok az a visszaszólós agresszív típus (inkább passzív-agresszív) csak magamba fojtottam a dühöm, és azzal vezettem le, hogy írtam egy novellát amiben megölöm a családomat. (nem írtam bele konkrétan, hogy én voltam, (a nevem meg stb.) de ha vki ismer, akkor rájön) De elég durvára sikerült, szóval mindent részletesen leírtam, és elég bizarr módszereket alkalmaztam. (szeretek írni, szóval ezért vezettem le így a feszültséget) De most kicsit úgy érzem magam mint egy pszichopata.

2015. jún. 14. 15:12
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ha valaki akarja, elküldhetem privátban a "műt".
2015. jún. 14. 15:14
 2/36 TR75 ***** válasza:
72%
Amiket a kérdésben leírsz, nem pszichopata személyiségre utalnak.
2015. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem vagy pszichopata. Amíg csak írsz róla, addig nincs baj. Gondolom, igazából nem lennél képes megtenni. Legalább van egy módszered, amivel le tudod veszetni a haragot. Ez nem rossz dolog. Csak akkor lenne baj, ha állandóan azon pörögne az agyad, hogy megöld őket, legalábbis szerintem. Mondjuk nem vagyok pszichológus, szóval nem vagyok szakértő, ez csak egy random vélemény :D De én is csináltam már ilyet, mégsem nyírtam ki senkit.
2015. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy pszichopata, levezetted a feszültségedet. Jobb, mintha előkaptad volna a konyhakést és mindenkit lekaszaboltál volna. Élőben...
2015. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
49%
Lécci küldd el:D Egyébként semmiképp nem vagy pszichopata, sőt, jó dolog hogy csendben vezeted le a dühöd.
2015. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%
Nem pszichopata vagy, hanem egy nyámnyila...
2015. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem vagy pszichopata csak van fantáziád. Én is szoktam brutális gyilkolós dolgokról írni, de nem én vagyok a pszichopata hanem a fantasy regényem egyik karaktere.
2015. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is elküldheted a művet:)

Amúgy nem vagy az, hiszen a való életben nem csináltál semmit.

2015. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem elküldhetnéd a "műved".. :)
2015. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%

Amíg csak leírod, addig nincs baj.

Egyébként szívesen elolvasnám :)

2015. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!