Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a legjobb...

Normális, hogy a legjobb barátnőm állandóan a barátjával van?

Figyelt kérdés
1hónapja vannak együtt, minden nap találkoznak szinte. Megbeszéltük már régebben, hogy ma eljön velem egy buliba, de délelőtt lemodta,mert a fiúval szeretne lenni inkább és hogy ne haragudjak,de szerelmes.:S
2011. febr. 11. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se haragudj, előbb utóbb elmúlik neki, majd mikor te is szerelmes leszel annyira mint ő, akkor te is így fogsz csinálni
2011. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem simán. Hisz még annyira gyerekcipőben jár a kapcsolatuk, még ismerkednek. Már úgy értem, hogy nyilván ismerik egymást, de akkor is még sok minden van, amit meg szeretnének tudni a másikról.

Ha majd te is szerelmes leszel szerintem megérted majd. Beszéljetek meg egy másik időpontot, akár úgy, hogy baráti körrel; vagy te, ők és még egy valaki.

2011. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Az normális,hogy mindig vele van,de az nem,hogy délelőtt mondja le az esti programot.Ezt meg kell beszélnetek,a rózsaszín köd,meg majd úgyis elmúlik.
2011. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

fordított helyzetben te kivel lennél? Ha borzalmas szerelmes lennél? Elmennél bulizni, vagy a barátoddal lennél? ;)

Ne haragudj rá. Nyilván nem szabad, hogy teljesen elhanyagoljon téged, de olyan friss még a kapcsolat, had turbékoljanak. esetleg megbeszélhetitek majd legközelebbre, hogy hármasban mentek valahova.


22L

2011. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a barátnőmmel, de végülis érthető:

A barátnőm is mindig együtt van a pasijával. Readásul úgy, hogy egy suliba járnak (járunk) és még az osztályaink is egymás mellett vannak. Hát képzelheted:D Egész nap, minden szünetbe együtt. Ez volt egy hónapig, aztán most már nem olyan sokat. Vagyis sokat, de már nincsenek összenőve:)


De végülis, ha belegondolok...eleinte lehet hogy én is ilyen lennék.

De ha igazán jó barátnőd, megmondhatod Neki, hogy kicsit zavar. Csak vigyázz, nehogy megsértsd és úgy jöjjön le, hogy féltékeny vagy.

;)

2011. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális! Az is normális, hogy neked rosszul esik. De tarts ki egy kicsit és ha igazán jó barátnőd a lány, nem fog lemondani rólad. Arra azért készülj fel, hogy már teljesen olyan nem lesz, mint régen, kevesebb lesz a "lányos" buli és ha komolyra fordul a kapcsolat, több lesz az olyan, amin a barátnőd párja is részt vesz.
2011. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát sztem meg normális ember, még ha szerelmes is, mint a nagyágyú, akkor sem hanyagolja el a barátait ilyen szinten (már ha azóta, amióta együtt van a sráccal, tényleg nem töltött veled "minőségi barátnős időt"... ha igen, csak most egyszer lemondta, az nem vészes)... nem az a tökéletes kapcsolat, ahol sülve-főve együtt vannak a szerelmesek. Sztem várj egy kicsit, hátha a kezdeti varázs után visszarázódik az egyensúly...
2011. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy most szerelmes, és mindig a pasijával akar lenni, de az nem, hogy a barátait lekoptatja erre hivatkozva. Ha meg volt beszélve egy program, és nincs életbevágó dolog, akkor azt nem illik lemondani. Én több olyan csajt is ismerek, akik miután összejöttek a pasijukkal, mindenkit koptattak, mert hogy szerelmesek, és együtt akarnak lenni, aztán eltelt fél év, és akkor már nekik nem volt képük keresni másokat, mert a fél év alatt ők semmit nem tettek a baráti kapcsolataik fenntartásáért. Na, szakítás után meg rendesen megszívták, mert nem maradt egy barátjuk sem. Én rettentő gáznak tartom, amikor a lányok/nők ilyenkor teljes mértékben megfeledkeznek a barátaikról, nem képesek pár órára leválni a pasijukról, aztán utána sírnak, hogy nem maradt egy barátjuk sem.
2011. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A barátnődnek fontos a barátja ezt sose felejtsd el. Próbálj nem a nyakukon lógni, de éreztesd a barátnőddel, hogy ő továbbra is fontos neked. Addig találj más tásaságot, és időnként beszélgess a barátnőddel Msn-en. A pasi csak pasi, de ha a barátnőd szakít vele, te ott leszel neki :)
2011. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nagyon is megértem, hogy rosszulesik. A barátnőd helyzete annyiból érthető, hogy rengeteget van a pasijával, tényleg így szokott ez lenni a kapcsolat elején. De mi az, hogy utolsó pillanatban lemondja, ráadásul semmi oka nincs rá? Akkor miért ígérte meg régebben? Én ezt nem érzem elég nyomós indoknak, hogy szerelmes. :((


Ha ez egyszeri eset, az még oké, de azért rendszert ne csináljon már belőle.


Szerintem itt nem az a gáz, hogy folyton a barátjával akar lenni a lány (az érthető, hiszen szerelmes állapotban mindenki ezt csinálja), hanem az, hogy az utolsó pillanatban mondja le. :(

2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!