Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos vagyok, ha vele...

Erőszakos vagyok, ha vele akarok aludni?

Figyelt kérdés
A párom közösségi programokat szervez, nemsokára egy csoporttal külföldre megyünk, de nem egy szobában leszünk, mert szerinte evidens, hogy az idősebbeket teszi előbb szobába, nem magunkat. Számomra ez nem annyira evidens, több mint 2 éve együtt vagyunk (30 felettiek), és szerintem mint csoportvezetőnek van ennyi előjoga, hogy az utakon (melyeken én általában ott vagyok, sőt, ez utóbbit szervezni is segítek) a párjával egy szobában legyen. Túl nagyok az elvárásaim?
2010. márc. 5. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nem túl nagyok az elvárasaid.
2010. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda hülyeség!Minden szentnek maga felé hajlik a keze.

Miért szúr ki saját magával?

2010. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos azt mondaná, hogy első az utas. De engem zavar, hogy nem alap, hogy vele vagyok. Azt mondta, erről nincs mit tárgyalni, és most nem tudom, legyek-e erőszakos. A szokásos csapdahelyzet: ha kierőszakolom, utálni fog ő is, meg én is magamat.
2010. márc. 5. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

az a baj, hogy a szentemnek maga felé fog hajlani a keze, ha nem kap közös szobát :DDDDDDDD



bocs, ezt nem tudtam kihagyni :))))

2010. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem egyedül lesz. Én lányszobába megyek, ő fiúba...
2010. márc. 5. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ez nem rólatok szól: szolgáltató-ügyfél, eladó-vevő, ugyanaz. annak járhat a szája, aki fizet. az ő elsődleges dolga, hogy az utasok, akiknek a pénzéből él, jól érezzék magukat. saját igényeit sajnos háttérbe kell szorítania.
2010. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van. Ha nem karitatív tevékenység, vagyis vevő-szolgáltató viszony van, ahol a barátod a szolgáltató, és nincs több kétágyas szoba, akkor az ügyfeleket teszi oda. Ha neked nem tetszik a dolog akkor ne menj el.
2010. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is fizetek.
2010. márc. 5. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha te is fizetsz, vagyis kifizetteti veled az út árát, ahelyett hogy meghívna rá, és még nem is érzed jól magad, mert kirak egy lányszobába, akkor én nem mennék el. Inkább csajokkal mennék külön nyaralni. Nehogymáááá... :)


30/N

2010. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!