Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó levél lenne anyunak?...

Ez jó levél lenne anyunak? Örülne neki?

Figyelt kérdés

Nem annyira jó a kapcsolatunk de szeretnék rajta változtatni ezért leírtam neki levélben hogy mit érzek...


Hát igen...Mindig is irigyeltem azokat a barátnőimet akiknek nagyon jó, sőt remek kapcsolatuk van az anyukájukkal. Sokszor hallottam már tőlük hogy "Itt voltunk anyuval kettesben, ezt és azt csináltuk" meg hogy mennyi mindent megbeszélnek egymással. Ilyenkor én általában csendben hallgatok miközben ők mesélnek...Tudom most jönne az a válaszod hogy te elfoglalt vagy, nem érsz rá. Én ezt értem is... Tudom milyen sokat dolgozol és azt is tudom hogy mindenzt értünk teszed. De most vagyok abban a korban amikor a legjobban szükségem van rád. Megbeszélni mindent ami csak történt velem, mit érzek és egyebek. Vagy mondjuk egy rövidke sétát tenni hogy egy kicsit ketten legyünk. Szeretném ha nagyon jó anya-lánya kapcsolatunk lenne, de ahhoz hogy ezt kialakítsuk mindkettőnknek nyitnia kell a másik felé. Lehet hogy pont az a baj hogy mindketten zárkózottak vagyunk és nem szívesen beszélünk az érzéseinkről. De szeretném ha ez megváltozna, és hogy ne csak én de te is elmond a problémáidat, hogy mi bánt és mit érzel. Ilyenkor mindig azt mondod hogy úgysem tudom megoldani a problémáidat ezért nem mondod el. De hidd el néha az is sokat segít ha csak elmondod valakinek. Azt szeretném ha már nem is anyaként hanem mondjuk egy barátként tekinthetnék rád. Ha megbíznánk egymásban és nem sipákolnánk egyből ha vmi gondunk van egymással hanem inkább megbeszélnénk. Szerintem neked is jólesne ha pletykálhatnánk kicsit, hiszen valójában nem is tudod hogy mi van a barátnőimmel. Tudom néha hülyén viselkedek és mindenért felkapom a vizet de ilyenkor nem rád hanem magamra vagyok mérges. És bármennyire is veszekedek veled utána rögtön megbánom csak túl makacs vagyok bocsánatot kérni. De tudnod kell hogy felnézek rád, hiszen te hoztál ki a gödörből amikor rossz paszban voltam és én ezért nagyon SZERETLEK...


2010. márc. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon jó ötlet. Kérd meg, hogy csak nyugodt körülmények között olvassa el és ideális helyzetben beszéljetek róla. Remélhetőleg jó irányba fog alakulni a kapcsolatotok. Nagyon megértelek!
2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Megkonnyeztem.

Az elejen a Hat igen...stb. felesleges, azt nem ird oda!

Sajnalom, hogy anyudnak nincs eleg ideje rad. Vagyis szerintem lenne, ha o akarna. Tenyleg arra van ideje az embernek, amire akarja. Remelem anyud megerti, hogy szukseged van RA!

2010. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... remélem örülni fog:)
2010. márc. 5. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves levél, nekem könnybelábadt tőle a szemem.... Talán az utolsó mondaton finomítanék, mert nem CSAK ezért az egy dologért szereted Anyudat. De ha így adod neki oda, akkor is tökéletes.

Hány éves vagy?

2010. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A Te anyukád van kórházban?

Ha igen, akkor az elejét, ahol arról írsz, hogy a barátnőidnek milyen jó, a te anyukád, meg mindig dolgozik, azt nem írnám bele. Most nem lelkiismeretfurdalásra van szüksége. Akkor csak a

"Tudom, milyen sokat dolgozol"-tól kezdeném.

2010. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szép levél. Én egyszer ugyanezt mondtam el szóba anyámnak és rám se hederített sőt nem is reagált de remélem a tied nem ezt fogja csinálni :)
2010. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jól sikerült a leveled (még egy kicsit el is érzékenyültem).:)

2010. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem..nem az én anyukám van kórházban ...

amúgy 16 éves vagyok :)

és köszönöm a válaszokat ma fogom odaadni neki tegnap nem volt megfelelő alkalmam rá...

2010. márc. 6. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!