Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az egész...

Mit csináljak ha az egész családom utál?

Figyelt kérdés
Mostanában a családban mindenki piszkál, és már nem bírom folyton csak sírok.. Az anyám és az apám folyton azzal piszkál h semmire való vagyok és felvannak azon háborodva ha elköltöm a költő pénzt amit adnak és nem mindent a pasim fizet helyettem.. Ma pl itthon elkezdtem enni fagyit és anya egyből letamadott, hogy a pasim vesz nekem fagyit? Vagy mindent én fizetek? Ami amúgy nem igaz mert ő sokkal többet szokott kettőnkre költeni mint én.. De ha van pénzem akkor én szoktam meghivni erre arra, hogy azért ne mindig ő fizessen, ja meg mikor multkor nyaralni hívtak a barátom és engem anyanak mondtam,hogy jól érezte magát anya meg felcsattant h persze h jól érezte magát ha semmit nem kellett fizetnie.. De akkor nem értem minek hívták ha ilyen nagy gondot okozott ez nekik.. Apa meg mostanában folyton azzal jön h elhízott a pasim és hogy lekene fogynia meg folyton azt Mondja h a barátom nem is szeret.. És mért? neki is azzal van baja,hogy nem mindig ő fizet, és h mostanában nem vett nekem semmit azon is ki vannak akadva.. A nagymamám meg azzal jön h egyre rondabb vagyok és el fog hagyni a pasim.. Reggel ordibalva jött be a szobámba h a város szégyene vagyok mindenki kibeszel majd, hogy milyen rondakövér vagyok stb.. És mikor kiakadok és megmondom nekik h a barátomnálam legalább nyugtom Van és utálok már itthon lenni miattuk akkor azzal jönnek h menjek és tartson el ő.. Nem tudom mit tehetnék de már tényleg nem bírom.. Remegek az idegtől aludni se bírok ejszakankent mert anya meg apa folyton ordibalnak egymással meg velem is.. És már kivagyok itthon feszülve.. Csak sírok egésznap.. 18/L
2015. júl. 20. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nem veled van bajuk, hanem a barátoddal, csak nagyon rosszul kommunikálják. A kérdés, konkrétan őt utálják valamiért, vagy bárki mást is utálnának a helyén...
2015. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondják nem őt utálják hanem velem van a bajuk de ha kérdezem h mi folyton azt mondjak h menjek a pasimhoz..
2015. júl. 20. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:
És miért nem mész? Mindenkinek jobb lenne. Neked is nyugtod lenne. Nagykoru vagy. Ja, hogy akkor papa, mama nem ad költőpénzt?
2015. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek mert nem várhatom el hogy a pasim tartson el.. De amint befejeztem az iskolát lépek innen csak addig nem bírom már.. Lelkileg nagyon érzékeny vagyok és megvisel
2015. júl. 20. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem várhatod el tőle? Ha hosszu távra terveztek akkor előbb utóbb ugy is közös kasszán lesztek nem?
2015. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ameddig én nem dolgozok addig nem költözok oda.. Ja és nem ez nem Így van h ő tart el addig.. Számomra ez kihasználás lenne.. Igyis a lakáshitele miatt alig marad pénze.. Nemhogy még engem is tartson el..
2015. júl. 20. 18:05
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg igen hosszú távra tervezünk de akkor sem várhatok el ilyesmit h ameddig nem dolgozok rajta élőskodjek.. Szerintem ez nem lenne így helyes és nem is tudnám megtenni..
2015. júl. 20. 18:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem a szuleim is miért várják el h ő tartson el..Nem azért van pasim h pénzeljen..
2015. júl. 20. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor pedig tartsd be a szüleid "játékszabályait", ugyanis ők tartanak el...


Neked kell választani,

Vagy meghuzod magad amig nem lesz munkád, vagy barátodhoz költözöl.

2015. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Le kellene ülnötök és megbeszélni. Ha ez nem segít egyszerűen próbáld kerülni őket és amikor a barátodról kérdeznek próbáld rövidre fogni a választ. Egyébként próbáld egy ne szóba hozni a barátodat. Talán most az is jobb lenne ha nem beszélnél egy ideig senkivel a családodból. A nagymamáddal meg ne foglalkozz. Egy nagymama nem mondhatna ilyet az unokájának. Ha ilyeneket mondd neked az csak is őt minősítik.
2015. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!