Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anya elengedj...

Mit tegyek, hogy anya elengedjen? 12/L

Figyelt kérdés
Az a szituáció, hogy pár hónap múlva lesz az egyik kedvenc bandámnak egy koncertje, ahova barátnőmmel el szeretnék menni, de anyum nem enged, pedig még egyszer sem játszottam el a bizalmát, és a jegyeim is jók lettek. Miket tehetnék, hogy elengedjen? Velünk jön a barátnőm apukája is, és egy másik barátnőnk is.

2015. júl. 20. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha lesz ott felnőtt veletek, akkor nem gondolnám, hogy akadálya lenne, gondolom nem valami éjféli buli lenne.:)

Kérdezd meg anyukádat, vagy kérd meg a barátnőd apukáját, hogy kérjen el téged.

2015. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

az a baj, hogy túl sokmindent nem tudsz tenni. én 14 éves koromban voltam hasonló helyzetben. volt egy kedvenc zenekarom és egyetlen egyszer adtak itthon koncertet. igazából elszöktem. mostanában meg mondogatta anya, hogy milyen rosszul érezte magát, hogy nem engedett el, mert tele volt velem egyidős gyerekekkel meg a szüleikkel.

azért ezt nem ajánlom neked, nem tudni milyen természetű anyukád, hogy reagálna le egy ilyet.

még van pár hónapod talán sikerül meggyőzni.

vagy hívd át magatokhoz azokat akikkel mennétek, hogy ismerje meg őket esetleg apukával cseréljenek telefonszámot, hogy őt is el tudja érni.

2015. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Milyen messze laktok a koncert helyszínétől?

Anyukádat is megértem, mert félt. Viszont ha megy veletek a barátnőd apukája akkor hátha beleegyezik, hogy elmehess. Esetleg kísérjen el ő is, mondd neki.

2015. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Melyik bandanak a koncertje?
2015. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
A barátnőd apukája talán beszélhetne vele, végülis ő lesz a kísérő. Ha ő nem tudja meggyőzni, akkor felesleges próbálkozni.
2015. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Hiszen még felnőtt is lesz ott, nem értem, miért ne engedne!?

Mindenképp beszélj vele, mondd el, mennyire fontos ez neked!

2015. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
58%
Kérd meg hogy ő is jöjjön vagy valami közeli rokon
2015. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Janoskians, és Svédországban lesz, de aki kisér minket, az végig velünk lesz, és ő is jön velünk. Meg most mondták, hogy még egy felnőtt jön. A szüleim ismerik a kisérőinket.
2015. júl. 20. 20:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Svédországba én sem engednélek el, felnőtt kíséret ide vagy oda. Persze, ha én is tudnék menni, úgy más lenne, de nem bíználak egy kvázi idegenre. 12 éves kislány vagy...
2015. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Azért Svédországba elmenni nem olcsó...
2015. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!