Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy anya több...

Mit tegyek hogy anya több helyre elengedjen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és jó tanuló de anya nem enged el sehova sulin kívül pedig sosem hazudtam neki meg kéne hogy bízzon bennem. Azt mondja hogy a tanulásra kell koncentrálnom és ebben igaza is van és próbálom azt tenni. de gyakran vagyok magányos és szomorú ezért szeretnék néha találkozni a barátnőimmel, barátommal... de akkor jön a szöveg hogy nem jó nekem itthon mindig el akarok menni valahova a tanulással kéne törődnöm.. mit tegyek?:/
2011. szept. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tanulásodat is csak segítené ha néha kicsit kikapcsolódsz. Nem egy gép vagy amit folyton csak terhelni kell. ezt meg is mondhatod nekik. egyébként elárulom hogy azok akik bezárkózva sokat tanultak sokkal kisebb arányban vitték többre mint akik ismertek mindenkit.
2011. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyezkedjetek. 'Anya ha elmehetek ide, akkor 2 hétig én mosogatok,takarítok' vagy ilyesmi :D
2011. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mond neki hogy

Anya engedj el mert kezdek elszokni az emberektől és úgy érzem ha így folytatódik a későbbi életemben is antiszociális leszek

ezzel ijessz rá akkor majd rájön ahogy a túlzott tiltás visszafelé is elsülhet

2011. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy, néha elengedhetne igazán pár helyre. 3 év múlva még feltételezem náluk fogsz lakni, de akkor már felnőttnek számítassz, nem korlátolhatnak annyira. Sokkal durvább dolgokat fogsz tenni később, ha most néha nem enged ki kicsit lazítani.
2011. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó okosat mond, saját és tesóim általi tapasztalat is.
2011. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!