Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek-e virágot nőnapra a...

Vegyek-e virágot nőnapra a barátnőm édesanyjának és húgának, és ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Illik venni... :) Bármilyen virág megteszi... A szándék a lényeg... :)
2010. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha találkozol velük igen,ha nem futtok össze az nap akor nemszükséges.Esetleg küldesz egy Sms-t.

Milyet vegyél mindegy,csak ne piros,és ne sárga legyen.Egy szál valami és kész.

2010. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
igen illik
2010. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szép gesztus lenne,ha vennél.Gondolom,hogy még iskolába jársz és a szüleidtől fogod a pénzt kérni rá,ezért 1-1 szál virág,ami nem drága,még csomagoltatni se kell,elég nekik.
2010. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az nem gond, ha a barátnőmnek cserepes virágot veszek, nekik pedig vágottat?
2010. márc. 5. 19:24
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy gond... nőnapra "egyéb" ismerősöknek amúgy is csak 1 szál vágott virágot szokás vinni - gesztusként. Csak a közvetleneknek "dukál" több (Anyuka, feleség, esetleg hugica)
2010. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeritem is illik, ha találkozol velük! Nem, egyáltalán nem gáz, hogy a barátnődnek cserepeset veszel, nekik pedig csak egy szál vágottat. Szerintem ez így jó!

2010. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél, természetesen. Legalábbis ha hosszú távra tervezel a leányzóval, nem árt, ha a család is jó véleménnyel van rólad.


Aztán ki tudja, még egyszer meg lehet neked a család többi nő tagja is :D

2010. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak ha már elmúltak 18 évesek.
2010. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Kedves vagy hogy rájuk is gondolsz.. az én barátom nem akart venni nőnapra semmit anno mikor még jártunk, mert hát minek, hisz férfi nap sincs.:)
2010. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!