Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy tényleg már betegesen félt?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek mamáékhoz nyaralni és gondoltam veszek ott a városba gitárra hangolót mert szükségem van rá. Van rá pénzem is. Először anya nem jó szemmel nézte hogy ilyenre költöm a zsebpénzem most meg nem engedi hogy egyedül elmenjek egy hangszerboltba és vegyek egy hangolót mert átvernek. Nekem fel van írva milyet kell venni vagy hasonlót. Mondtam akkor tata elkísér de nem mert ő ciki. Cikinek érzi a saját szüleit?? Azt mondja anya hogy legyek önálló de így hogy ha boltba se enged egyedül és majd ha hazajövök akkor veszünk de a héten is ezt mondta de nem ért rá mert ő fáradt aludnia kell stb.. Csak én reagálom túl hogy nem vehetek egyedül hangolót? Így nem tudok gitározni mert hamis de anyám szerint nem. 15 éves vagyok
2015. júl. 26. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes hangszerboltba mész és nem kínai piacra, akkor nem fognak átvágni, de ha mégis tartasz ettől, akkor csak csinálj úgy a boltban, mintha értenél hozzá :)
2015. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen rendes hangszerboltba megyek.

Már a pénzemet is elvette hogy el ne költsem

2015. júl. 26. 14:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, már előre minek vitatkozol anyuddal, mi lesz majd a nagyszüleidnél. Ha jól értettem, oda nem fog anyukád veled menni. Majd ott veszel egyedül, vagy megkéred tatádat, hogy kísérjen el, ahogy neked jobb. Utólag meg ha akarod elmeséled (de nem muszáj). Nem kell már minden lépésedről ilyen szinten beszámolnod neki!
2015. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen, fölöslegesen számolsz be neki minden lépésedről, amikor megvetted utána kell bejelenteni, mert akkor hiába duzzog, nincs mit megakadályoznia.
2015. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam el neki mert ha utólag mondom el akkor félek balhézni fog, elég jól ismerem
2015. júl. 26. 14:16
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, hát ha a pénzed is elvette, akkor az ciki! Hátha tatád majd ad kölcsön rá (nem tudom mennyibe kerül), és később visszaadod neki esetleg! Máskor próbálj kicsit kiállni magadért és ne add oda anyukádnak a zsebpénzedet! (Mikor kéri, azt mondod: "anya, ne haragudj, de ez az én összegyűjtött zsebpénzem, és szükségem lesz rá, úgyhogy nem áll módomban átadni neked" vagy valami! a lényeg, hogy nagyon udvarias, de határozott legyél!
2015. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok a 3-as, 6-os. Ha balhézik, engedd el a füled mellett. Amúgy meg beteszed hangolót a fiókodba, aztán nem kell mindent az orrára kötni. Vagy minden nap leszámoltatja veled a zsebpénzedet mennyi van még belőle és leellenőrzi minden órádat, mikor nem vagy otthon és átkutatja a cuccaidat, hogy mi újat vettél? Akkor viszont pont ideje kicsit kiállni magadért!
2015. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen tata szerintem fog tudni kölcsön adni, pár ezer forint. A 10 ezresem tatától volt mert pont volt a névnapom és táborokba is mentem és hogy legyen pénzem.

Volt már olyan hogy megszámoltatta velem a zsebpénzem és kevesebb volt, kérdőre vont mire költöttem és nem is szóltam neki és elvette. Azóta nem kapok.

Ha nem adom oda neki akkor kiveszi kezemből vagy ha nem vagyok itthon elveszi vagy rosszabb esetben felpofoz

2015. júl. 26. 14:32
 9/13 anonim válasza:
85%
Beteges.
2015. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem normális... Az én szuleim is nagyon feltenek (16L), néha tökre irreális dolgoktól, de basszus, az én pénzem az én pénzem! Értelemszerűen nem szólok anyának, ha például borotvát veszek magamnak,vagy esetleg mást például, de nem kérdi meg, hol a pénzem, nem is tudja, mennyi van... Ha mondjuk veszek egy felsőt, azt nyilván megmutatom, mert miért ne, de nem kérik számon...
2015. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!