Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem esténként nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem esténként nőkkel chatel, flörtöl. Normális ez 20 év házasság után? Ha ezt szóvá teszem akkor én betegesen féltékeny lennék?

Figyelt kérdés
Onnan tudom,hogy régebben "véletlenül" beleolvastam egy-két ott felejtett beszélgetésébe és még ő sértődött meg,hogy én ilyet tettem,mert neki is lehet intim szférája,és ő sem nézegeti én kinek mit írok.Ő állítólag csak engem szeret, a nőkkel csak hülyéskedik.

2014. jún. 17. 19:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%
Az lenne a beteges, ha nem lennél az. A WC-n például nyugodtan egyedül hagyhatod az intim szférájában.
2014. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
30%

A flört normális, kellhet neki a visszaigazolás.

Amíg nem fekszik le mással, sőt, amíg nem hagy ott másért,csak szex, addig nem aggódnék.


Vagyis de, minden percerm aggódás, 26 évesen is túl jól ismerem a pasikat, és az ilyenek miatt már nem hiszek semmiben...Igen, velem is flörtölnek, vagy akarnak nős pasik, 40 fölöttiek, sőt, volt 50 fölötti is-hányás...nem elég, hogy csalná, még akkor pedofilikodik...

2014. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%
Unatkozik. Próbáld meg valamivel feldobni az életeteket. Tudom, hogy közhely, de egy-egy szexi ruha, a kellemesen eltöltött közös idő, egy élményekkel teli nap, hétvége képes új lendületet adni a kicsit laposodó házasságnak. (Persze, ha van valami konkrét probléma is, akkor azt nyilván meg kell oldani.)
2014. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
82%
Kapuzárási pániknak hívják gondolom tudod mi az. 10 év kb. és elmúlik addig próbáljátok kihúzni valahogy.
2014. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen normális, amit a férjed csinál, a féltékenységed viszont nem túl jó dolog, elég kiábrándító tud lenni egy féltékeny nő. Rendben van a házaséletetek, kap a férjed tőled elegendő és minőségi szexet? Ha igen, akkor nincs miért aggódnod, de azért beszéld meg vele, hogy esetleg min kellene javítanotok a szexuális életetekben.
2014. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
40%

JAvíthat a szexuális életükön, ha tud.

És örülhet, ha ezzel megoldja, van, akinek az újdonság ell.


Amúgy azért lettem lepontozva, mert nem tudok hinni, és ez rossz, vagy mert fáj nektek, hogy ilyenek a pasik?

2014. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
88%
szerintem a pedofilkodás miatt lettél lepontozva, az teljesen mást jelent, nem huszon és negyven-ötven évesek közti dolgot :)
2014. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
36%

Én is szoktam csetelgetni a barátom mellett más pasikkal, és én sem kötöm az orrára. Csak mert tudom, hogy féltékeységet szülne,meg rosszul esne neki(félreértés ne essék, nekem is rosszul esne kicsit fordított esetben). De annyira nincs jelentősége a dolognak, az nem a való élet. Bókolgatnak, elszórakozunk, de ennyi. Ettől nem leszek ribi szerintem és a férjed sem csinál semmi rosszat. Amíg nem találkozgat velük, az már más tészta.De így nem számít semmit. Főleg az olyan cset partnerek akiket élőben nem is ismerek csak netről. Csak mégis jobb kikapcsolódás számomra mint a TV-t bámulni mint egy zombi. Úgyhogy ne aggódj:)

20N

2014. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy nem ezt jelenti, költői túlzás volt. Nem tud szexuálisan vonzani, sőt, egy apámkorú férfi..
2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
23%

2-es. Szerinted a nők különbek? Ők is ugyanúgy, vagy még jobban flörtölgetnek, mint a férfiak.

A kérdezőnek, ne legyél féltékeny emiatt. Ennyi intim szféra még belefér.

Inkább javíts a kapcsolatotokon.

2014. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!