Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tul nagy a korkulonbseg!...

Tul nagy a korkulonbseg! Szulnetek igy gyereket, vagy ujra megprobalnatok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Roviden: jelenleg nem vagyunk egyutt. Kb. 1,5 honapja.(kulfoldi munka miatti nezet elteresek miatt lett ez) En szeretem meg es megprobalnak bekulni, ujrakezdeni. Viszont elgondolkoztam a kovetkezon:

20 ev van koztunk, es lehet meg ha szeretem is meggondolando az ujrakezdes (nem tudom amugy hogy o akarna e)

1. Gyerek kerdes miatt, mert nagy a korkulonbseg es en csak esetleg kesobb akarnek babat ami neki mar eleg keso.


osszetett dolog ez. Szerintetek? 26 N


2015. júl. 27. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem, ha valamiért küzdeni nem egyértelmű, akkor nem kell érte küzdeni. Ha annyira szeretnétek egymást, akkor sem a távolság, sem a kor nem lenne döntő tényező. Ahhoz, hogy valami ezek ellenére működjön, ahhoz erős érzelmek kellenek, nem csak valami talán, esetleg, vagyhát nemistudom, izééé...
2015. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Keress egy korban hozzad illo pasit. Jobban jarsz.
2015. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
ha szeretitek egymást, miért ne? a legideálisabb korban vagy a gyerkőchöz - régi orvosi könyvekben még mindenhol ott van: ideális az 1 szülés 26 év alatt-, és az ő kora is még belefér. Az hogy kitolódott az életkor és a tanulási évek, attól még az emberi szervezet jottányit sem változott: több mint 10 éve készülődik a gyermek születésére.
2015. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A gyerekvállalás rengeteg új konfliktusforrást nyit egy pár életében akkor is, ha előtte minden szép és jó volt. Ha már korábban is szakítás lett a dologból, akkor nagyon rossz ötlet.
2015. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maga a korkülönbség itt nem mérvadó, én úgy gondolom. 2-3-4 év múlva is vállalhatnátok még ha az nem túl korai neked. Egyébként nem vagy túl fiatal a gyermekvállaláshoz és túl idős sem, pont jó korban vagy. Meg egyébként is, minden megoldható ha a kapcsolat erős. Itt a gond az, amit az egyik válaszoló előttem már leírt: Még egy nagyon jó kapcsolatba is hoz konfliktusokat a gyerekvállalás. Ez teljesen normális és normális esetben nem lesz belőle komoly gond, megoldja a pár. Viszont egy alapvetően instabil kapcsolatba gyereket vállalni, na az erősen meggondolandó.
2015. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet egy tippem: a csavo elvalt, van mar gyereke, es meg az eletben eszebe sem jutott hogy veled is gyereket akarna...


De jo otlet, szuljel csak...

2015. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!