Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon kínos dolog. Ti rákérde...

Nagyon kínos dolog. Ti rákérdeznétek vagy hagynátok és megpróbálnátok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hétvégén anyukáméknál voltam, segítettem átrendezni a szobát. A szekrényükben a ruhák alatt találtam egy megbontott síkosítót. Eléggé kínosan érzem magam miatta, mivel mióta eszemet tudom csak megölelni meg puszit adni láttam őket egymásnak...egyébként 55 és 56 évesek és eléggé konzervatívak legalábbis eddig mindig ezt láttam tőlük.

2013. febr. 18. 13:31
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Kérem rendes válaszokat adjatok. Köszönöm!
2013. febr. 18. 13:32
 2/47 anonim ***** válasza:
97%

De mégis mire kérdeznél rá?

Hogy anya, ti szexeltek?

Mert másra nemigen tudsz. Ez még kínosabb lenne.

2013. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%
Mi ezzel a problémád??? Mi a kínos Neked ebben? Mit akarsz rákérdezni? Nem értem, de tényleg!
2013. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de mire kellene rakerdezni??? Anyu, apu ti eltek nemi eletet, vagy mi???? Hany eves vagy, 10?
2013. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, hogy mire akarsz rákérdezni. Láttad, hogy van és kész, részleteket meg gondolom nem akarsz hallani, hogy miért és hogyan használják a síkosítót.
2013. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%

Mire akarsz rákérdezni?


Szerintem lépj túl a pillanatnyi sokkon, végül is téged is megcsináltak, gondolhattad,hogy élnek nemi életet.

2013. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

Ne kérdezz rá! Neked is, nekik is kínos lenne.

Normális, ha a szülők nem helyezik "kirakatba" a gyerekeik elé a szexuális életüket. Ettől még teljesen természetes, ha rendszeresen szeretkeznek, elvégre a kiegyensúlyozott házasság egyik alapja.


Használni meg gondolom azért szokták, mert anyukádnál a menopauza (klimax) beköszönt(ött), és sajna azzal jár, hogy nem működik odalent minden olajozottan.

Nem kell semmilyen perverzióra gondolni.

2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy? 3?

Mire akarnál rákérdezni. Ennek inkább örülnöd kellene...

2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne rákérdezned? Szerintem természetes dolog, hogy nemi életet élnek, attól, hogy előtted nem mutattak többet mint ölelés és puszi.
2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%

hmm


a menopauza után sok nőnél nem termelődik elég váladék ahhoz h a hüvely megfelelőlen nedves legyen a behatoláshoz

ezért használják


de most komolyan szerinted ennyi idősen nem kellene h sexeljenek ?

azért mert konzervatív valaki attól még szeretné élvezni a sexet száraz hüvellyel nagyon fájdalmas tud lenni ám !!!!


szerintem ez neked ciki nem nekik :-D

2013. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!