Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi akivel egyutt...

Van egy pasi akivel egyutt voltam ugy oszevisza 1 évet és széjjel mentunk, mert sokan beleszóltak. Szeretem o is engem ( talán) most várjak rá vagy inkább lépjek tovább, kevés esély van rá h mi újra egyutt leszunk. Szerintettek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 21:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

"széjjel mentunk, mert sokan beleszóltak"


Háb***ki... most akkor itt szerinted mi mit fogunk csinálni?


(Megfejtés: Igen, ITT MI SOKAN BELESZÓLUNK. :) )

2015. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Ja értem, az interneten ne szóljunk be, de ha a valóságban megtesszük még a párod is elhagyod miattunk. Buta vagy :D
2015. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%

Mi bajunk a széjjel mentünk-el?

Csak annyi, hogy helyesen: "széTmentünk"!

2015. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%

Akkor pedig szlovák oldalon írogass...


Elképesztő, hogy ilyen emberekkel lettünk tele emiatt az elképesztően idióta állampolgársági szabály miatt... És utána mindegyik arra hivatkozik, hogy de ő nem magyar... írni nem kell tudnia. Se beszélni.


De az állampolgárság kell.

2015. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád meg szlovák? Melyik nyelvet beszéled inkább, a szlovákot vagy a magyart?
2015. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell az élő fába is belekötni? Kérdező, beszéld meg vele ezt a dolgot, ha szeretitek egymást, legyetek hát együtt, ne a környezetetek szurkapiszkàlódása legyen a mérvadó! Sok sikert!
2015. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Úristen! Igaz h nem a leghelyesebben ír, de szégyellje magát aki rasszista!!!

Kérdezõ! Inkább hanyagold a srácot, hidd el nem éri meg. Ha a környezet ennyire befolyàsolja a kapcsolatotokat, akkor nem elég erõs! Lehet benne valami, ha ennyire ellenzik, de ugye ebbe nem látunk bele.Lépjetek tovább!

2015. aug. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

...Akkor pedig szlovák oldalon írogass...

Ez mi??? Komolyan, nem értem, miért kell ezt mondani, miért kell belekötni mindenbe. Oké, nem írt helyesen, elsőre én is csak néztem, de megmondta, nem magyar az anyanyelve. És akkor? Nem írhat ide? Miért ne...bárki írhat, de csak a magyar ember ilyen suttyó, hogy ezért támad. Figyeljétek meg, ha ír valaki egy angol nyelvű oldalra, és nem tökéletes ahogy ír, senkinek eszébe nem jut azt mondani, hogy akkor menj innen, írj magyar oldalon!

Kérdező, keress felnőtt férfit, aki saját maga dönt az életéről, nem az számít neki más mit mond!

2015. aug. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 wiWell ***** válasza:
72%

"Elképesztő, hogy ilyen emberekkel lettünk tele emiatt az elképesztően idióta állampolgársági szabály miatt... És utána mindegyik arra hivatkozik, hogy de ő nem magyar... írni nem kell tudnia. Se beszélni.


De az állampolgárság kell."


Te idióta, hogy jon ide az állampolgárság? A GYK-ra nem csak magyar állampolgárok írhatnak te gyokér.


Az a kevés ember, aki Szlovákiában felvette az állampolgárságot, az bizony magyarnak is vallja magát, mert ha nem tudnád, a magyar állampolgárság felvételével elvesztik a szlovákot.

2015. aug. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 wiWell ***** válasza:
90%
Kérdezo, egyutt voltatok egy évet, nem is tudod, szeret-e és szét tudtak marni benneteket azzal, hogy páran beleszóltak. Szerintem ez nem egy olyan kapcsolat aminek még érdemes esélyt adni.
2015. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!