Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a nő, és mi a...

Szerintetek mi a nő, és mi a férfi "dolga" a házimunkában?

Figyelt kérdés
Házaspároktól/pároktól kérdezném, ti hogyan osszátok meg a házimunkát?
2015. aug. 4. 21:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
36%

Azt azért valahol megértem, hogy 10 óra munka után nem nagyon akar ugrálni. Az elmúlt pár hónapban én is ennyit dolgoztam, és őszintén szólva utána már nem nagyon csináltam semmit. Ha nagyon nem volt kaja, akkor csináltam tésztát üveges szósszal. Házimunka meg maximum hétvégén.

Amikor a párom 10 órázott, akkor ő nem tett keresztbe két szalmaszálat, hanem én csináltam, amit kell.

Amikor mindketten hullák voltunk, akkor hétköznap úgysem érdekelt a lakás, hétvégén meg felesben megcsináltuk.


Őszintén szólva ha te 6 órát dolgozol, ő 10 órát, és két főre a házimunka napi 2 óránál tuti nincs több, akkor szerintem jogos, hogy nem akar segíteni. Inkább szervezd úgy, hogy amit neki kellene megcsinálni, azt tedd át hétvégére. Például hozzon fel akkor két zsugor vizet, és az eláll a héten valamelyik sarokban.

2015. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!