Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek papucs az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs az a pasi, aki reggelit csinál a barátnőjének, besegít a házimunkában vagy a vásárlásban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 18:49
1 2 3
 1/23 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Ez alapvető törődés, kedveskedés, ami része annak, hogy valakinek a társa vagy - és nem pasija, csaja vagy ilyesmije.
2014. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Inkább figyelmes
2014. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján nem lehet papucsnak nevezni semmiképp! :)
2014. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem, ezektől szerintem abszolút nem, csak kiveszi a részét a dolgokból, ez nagyon pozitív. :) A papucsság nem itt kezdődik. :)


22N

2014. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A reggeli készítés figyelmesség, a másik kettő szerintem alap dolog, nem papucs ha ilyeneket csinál.
2014. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nem, ez még nagyon nem az a kategória
2014. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy eset pár évvel ezelőtt, az egyik haverom friss kakaóval ébresztette a barátnőjét, s miután szakítottak, a barátnőjével beszéltem, és lehordta csóri srácot, mert szerinte ez túl nyálas volt. :) Vannak ilyenek is. Azt tudom mondani, hogy ez nagyon barátnőfüggő! Vannak nők, akiknek már szinte az is nyálas, ha nem fingasz a pofájukba...
2014. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

normális, igényes nő szóba sem áll szerintem fingós bal.asszal..

ráadásul a férfi is megtehet pár dolgot a kapcsolatban..

2014. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

#8: "ráadásul a férfi is megtehet pár dolgot a kapcsolatban"


... amivel a nők előszeretettel visszaélnek gátlástalanul. Mit gondolsz, miért dukál jobban az a tendencia, hogy egyre csak szaporodnak az önbizalomhiányos srácok? Pusztán csak azért, mert mi, férfiak is félünk megnyílni a nők számára... és egyre többen félünk. És egyre többen válunk érzéketlen fatuskókká... és egyre többen változunk szörnyetegekké.

2014. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem. A papucs az, akinek nincs önálló véleménye, mindenben befolyásolható.


Pl. ha segítesz a barátnődnek a házimunkában, vagy be van osztva, hogy mikor ki csinálja, akkor nem vagy papucs.


Viszont ha a nőd sose csinál semmit, de ha te sem teszed meg a dolgokat, akkor megsértődik rád...és te nem állsz ki a saját igazad mellett, hanem elviseled, hogy igazságtalanul lehordjon, akkor papucs vagy


19/L

2014. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!