Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, ha az új kapcsola...

Mit tegyünk, ha az új kapcsolatban lévő férfi munkamániás?

Figyelt kérdés
A megbeszélt randi elhalasztva , mindig rohan , . DE . Szerelem van . Ki , hogyan kezeli ezt ?
2010. márc. 8. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
VAgy elfogadod igy, vagy szakitasz. HA ö ilyen, akkor változtatni nem lehet rajta.
2010. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Jobb, mintha kocsma/játéggép/haver/buli-mániás lenne, ez legalább anyagi biztonságot ad.
2010. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A közeli rokonságban épp emiatt váltak el. A férfi annyira munkamániás volt, hogy nem foglalkozott a feleségével meg a gyerekével. A feleség meg szerelmes lett másba, meg is csalta meg beadta a válópert. A férfi meg nem értette, hogy miért. (A megtakarított pénzét az autójára költötte, a kislányának meg egy játékot nem vett volna... a felesége meg virágot nem kapott pl. a szülinapján vagy más ünnepeken.)
2010. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom még nagyon a kapcsolat elején jártok.

Én hagynék még időt kiforrni magát a helyzetnek,figyelném,milyen lesz így ez a kapcsolat.Aztán valóban Neked kell eldöntened,hogy jó-e ez így hosszabb távra is vagy Neked kellene a több törődés.

Az én véleményem az,hogy hosszabb távú kapcsolatban viszont már nem annyira jó az ilyen munkamániás pár.Késöbb elszáll a rózsaszín felhőcske a fejetek felől,tisztán látjátok a másikban az erényeket-rossz tulajdonságokat.Szerintem ez nem éppen a legjobb tulajdonság egy embernél.

Oké így van,jobb mintha kocsmázna,játék gépezne,DE:így nem lehet elmenni vele spontán sehová,mert neki percre pontos az időbeosztása.Ha gyermeketek születik,vele sem fog semmit foglalkozni csak mondjuk késő este ha hazaér a munkából?Nem lehet családi programokat szervezni,a nőnek nem fog segíteni a házimunkában,stb.

Jó,anyagi szempontból biztos kiváló,mert hordja haza a pénzt,de érzelmileg megéri vajon?A pénz nem boldogít nem fogja pótolni a párod napközbeni hiányát nem?

Ellaposodik így egy kapcsolat.

Én biztos inkább egy olyan párt választanék aki inkább keressen kevesebbet,de velem legyen ha csak teheti.


Dönts legjobb belátásod szerint.

30/L.

2010. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Kinek a részéről van szerelem? A tiédről?

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy szeret az, aki elhalasztja a randit, mindig rohan? Ez nagyon nem szerelem.

A munka csak egy jó kifogás, amitől hanyatt vágják magukat a nők. (Legtöbbször a pasi alatt.)

2010. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sokat szenvedtem a Cég miatt. Egy napon leléptem, mert bántalmazásig fajult, hogy 5 év után szerettem volna nyaralni menni. Munkamániás maradjon egyedül imádata tárgyával.
2010. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még a kapcsolat elején vagytok, akkor kezeld lazán. Ha jön jó, ha nem akkor lehet találkozni másokkal is. Aztán ha komolyodik a dolog akkor ki lehet tartani mellette. Az a helyzet hogy az elején nem ismeritek egymást, nem biztos hogy minden úgy van ahogy mondja :)
2010. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!