Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám folyton gyanusítgatja...

Apukám folyton gyanusítgatja anyámat, hogy biztos megcsalja, meg hogy folyton kefélni jár, stb. Tutok segíteni?

Figyelt kérdés
Apám mindig gyanusítja anymat hogy megcsalja, amikor én mindig el járok vele takarítani, és tudom hogy nem csalja meg, de apukám nem ismeri be és ma odáig ment hogy apám elkezdte anyám haját tépni, és ütögetni, erre anyám visszavágott és majdnem kipaterolta a lakásból. Mit csináljak? 12/F és van egy 6 éves öcsém, egy 20 éves nővérem meg egy 18 éves bátyám, sajnálom hogy a btyám nem volt itthon.. Már utálom apámat, alkoholista is
2015. aug. 9. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mondd el a bátyádnak, mi történt. Sokáig ez úgysem mehet, vagy elmegy apád elvonóra és magához tér, vagy anyád kivágja a lakásból, úgy tűnik, nem kell félteni. Neked nem kell beleavatkoznod, csak ha durva szitu alakul ki és nincs otthon bátyád, hogy segítsen, akkor hívj valaki felnőttet vagy a rendőröket.
2015. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Költözzetek el tőle anyutokkal vagy rakjátok ki apátokat a lakásból és cseréljetek zárat. Ez a helyzet nem jó a tesóidnak sem.
2015. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bátyám tankcsapda koncerten volt, most hívtam, azt mondta jön haza a következő busszal amilyen gyorsan tud, remélem hamar megérkezik :/
2015. aug. 9. 13:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szerencs hogy a bátyám erélyes, már többször leállította apámat, amikor elkezdett ordibálni anyámmal..
2015. aug. 9. 13:02
 5/5 anonim válasza:
Szegénykéim :( hát a legjobb tényleg az lenne ha anyuddal meg a tesóiddal kitennétek pátokat lecserélni a zárakat.
2015. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!