Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok feleség megcsalja...

Tényleg sok feleség megcsalja manapság a férjét és tartanak szeretőt?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol,hogy manapság már több feleség csalja meg a férjét mint a férj a nőket.Lehet benne valami?
2014. dec. 3. 06:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Én csak két ilyen lotyót ismerek.Egyik a volt sógornőm,a másik a lánya(volt kitől tanulni)
2014. dec. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és fordítva is igaz. Bár régen sem volt valami rózsás a helyzet.
2014. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Negyven százalékkal többször lesznek hűtlenek a feleségek, mint húsz évvel ezelőtt.

Kiharcolták az egyenjogúságot a munka és egzisztencia terén, de úgy látszik ennyi nem elég, hanem a házasságtörésben is egyre jobban arra törekszenek a nők, hogy egy szintre kerüljenek a férfiakkal, ami az új adatok szerint, lassan sikerül is!

A hölgyek szeretik azt hangoztatni, hogy a férfiak állandóan megcsalják a nőket, akik viszont mindig hűségesek. A jelek szerint ennek vége, ugyanis az amerikai National Opinion Research Center szociológiai felméréséből az derült ki, hogy 40 százalékkal több feleség lép félre, mint 20 évvel ezelőtt.

Ez azt jelenti, hogy míg két évtizede a feleségek 10 százaléka csalta meg a férjét, addig ma már 14,7 százalék keresi más ágyában a boldogságot. A csalfa férjek aránya 21 százalék, tehát a két nem egyre jobban közelít egymáshoz.

A felmérésből az is kiderült, hogy mi az oka annak, hogy ilyen sok nő csalja meg a párját. Egyrészről napjainkban a nők nem függnek anyagilag a férjüktől, és képesek megállni a saját lábukon, a saját munkahelyükön bizonyítva, tehát egy esetleges lebukás utáni válás sem fogja kényelmetlenül érinteni őket.

2014. dec. 3. 06:45
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kerdes? Olvastad a statisztikat, ezek szerint igaz. Most akkor azt vaeod, hogy a valaszolok elkezdjek jozosen ocsarolni a noket?
2014. dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Nézd én azt látom, hogy aki nem túl sikeres a lányok között az is gond nélkül talál magának fiatal "elhanyagolt" feleséget. Túlkínálat van a férjes asszonyokból a piacon. Nem kell tisztelet köröket futni értük. Rögtön tudják mi a dolguk!
2014. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet benne valami, mert a férjek jobban elhanyagolják a feleségeket, mint régen. Többet dolgoznak és amikor nem dolgoznak, akkor meg gépeznek, tévéznek, szóval el tudom képzelni ha a feleségek máshol találják meg a boldogságot.
2014. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
A "kedves" feleségek akkor miért nem válnak el. Ja, hogy a férjük által megkeresett pénzt akkor nem tudnák költeni! Már értem!
2014. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Olvastam én is hasonlót és egyetértek a benne leírtakkal, teljesen hihető, legalábbis az én környezetemre ráillik.

Az alapján 10 férfiből 4 lép félre, 10 nőből meg 6, de egyenlő a félrelépések száma, mert az a 4 férfi kefél annyit, mint a 6 nő, mert a tipikus csajozógépek.

A maradék 6 férfi meg a tipikus apuka, aki egész nap dolgozik, kockul, ha vele nem kezdenek nincs bátorsága kezdeni.

A nők meg ugye "körbe vannak udvarolva", igy hamarabb belemennek egy kis etye-petyébe, főleg, h ugye kiváló szexpartnerek, csak szex és más semmi.

2014. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Az biztos, hogy manapság már sokkal több nő lép félre, mint 30-40-50 évvel ezelőtt. Ez tuti. De az is biztos, hogy még mindig több férfi lesz hűtlen, mint nő.
2014. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom, mennyire sok, de ismerek egy-két ilyen nőt. Viszont akiket ismerek, mindannyian nős, vagy élettársi kapcsolatban élő férfiakkal csalják a férjüket, tehát ami esetekről én tudok, ott kb. egyben ugyanannyi férfi is csalja a párját.
2014. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!