Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tudom hogy...

Mit tegyek ha tudom hogy anyám megcsalja az apámat?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem rá hogy együtt van vkivel mikor megnéztem az üzeneteit (tudom nem kellett volna) .Már elötte is gyanakodtam rá.Ő még nem tudja hogy tudok róla.Azt viszont nem szeretném hogy elváljanak.Mit tegyek?

2015. jún. 20. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%

Hát ha ez kiderül 90% eséllyel elválnak. 10% -> Az anyud megérti es lwsz vmi.


Én (ha el akarnam mindani) akkor elkernem apum telojat, hogy sms-t akarok irni, mert nincs penz a telomon stb, aztan ahigy belepnek csodalkoznek(ott lenne anya is) es megkerdezne mi az, es mondanam hogy ezt nezze meg… es ennyi


De ha azt akarod hogy ne valljanak, akkor vagy titokban tonkreteszed az apud es a baratnoje kapcsolatat vagy amit megtudtal megtartod magadnak… :/

sok sikert

2015. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Ne szólj bele, nem a te dolgod.
2015. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, ez rájuk tartozik. Attól, hoyg a szüelid, nem a te dolgod a párkapcsolati problémáikat megoldani, csak rajtad verné le anyád a balhét, hogy miért olvasol bele. Ha nagykislány félrekúrni, legyen ahhoz is nagykislány, hogy apád elé álljon ezzel.
2015. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha elmondod, akkor anyukàd fog megharagudni ràd, viszont szerintem előbb utòbb ùgyis kiderūlnek az ilyen dolgok, főleg ha tartòsabb viszonyròl van szò. Ha meg hallgatsz, lelki ismeret fulldalàsod lesz apud előtt, ès ha a apud megtudnà, hogy te tudtàl az egèszről, akkor ő haragudna meg. Èn a helyedben inkàbb hallgatnèk, ha màs tèren megèrtik egymàst. Lehet anyukàd visszatalàl mèg apukàdhoz. Feleslegesen ne szòlj.csak akkor szòlnèk, ha màr ùgyis vàlsàgban lenne a hàzassàguk.
2015. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Én azért anyukámmal szerveznék valami külön programot, ahol csak mi ketten vagyunk vagy mikor apa tuti nem hallaná meg leülnék vele beszélni, hogy tudok róla és nyugodjon meg nem mondom el de szeretném ha döntene. Vagy otthagyja a szeretőjét és akkor fátylat rá vagy pedig álljon apa elé és vállalja a következményeit a cselekedetének.Ha magadban tartod az senkinek nem kedvező és "mérgező" is lehet rád nézve meg nem szép dolog becsapni másokat és anyukád pont ezt teszi.Adj neki lehetőséget a javításra de ne engedd, hogy apudat bántsa.
2015. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
37%

Rohadjon meg anyád!-.-

Rohadta qurva...

Agyon kéne verni az ilyeneket.

Ha nem akar apáddal lenni, akkor hagyja el, ne pedig a háta mögött csinàlja.-.-

2015. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Téged kéne agyonverni 51%-os. Bezzeg ha a férfi csinálja az mekkora királyság, mert nekik mindent szabad...
2015. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ne avatkozz bele. Felnőtt emberek a szüleid, majd megoldják a maguk gondjait. Nem tartozik rád.
2015. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is hagyd. Ők tudják mit csinálnak. Lehet apádnak is van valakije, és ez így mindenkinek jó. A felnőtt kapcsolatok csak arra a kettő, illetve adott esetben a kettő+szeretők-re tartozik.
2015. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
44%
Igen ám, csak azon a két emberen múlik, hogy mileyn/milyen lesz a gyerek élete.
2015. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!