Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 44éves nő vagyok! Hogy hozzam...

44éves nő vagyok! Hogy hozzam helyre a kapcsolatomat a nővéremmel? A nővérem senkivel nem áll szóba a családból pedig senki nem mondott nki egy rossz szót se!

Figyelt kérdés

6an voltunk testvérek meghalt a hugunk és azóta 7éve senkivel nem beszél, és ennek az okát nem tudjuk!

Én szeretnék vele kibékülni de nem tudom hogy!Anyukánk nem is keresi pedig ő is megkérdezhetné!De csak nekem fontos ezekszerin!


2010. márc. 8. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő mond valamit, hogy miért nem áll szóba veletek?
2010. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmit, egy városban 2utcával arébb lakunk egymástól az utcán ránk se néz!
2010. márc. 8. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden írtál egy nehéz dologról. Csak úgy senki sem szokott nem beszélni a testvéreivel, szüleivel. Ha békülni szeretnél akkor állj szembe vele és kérdezd meg tőle, hogy mit szólna kibékülnétek. Te meghallgatod őt mi az oka annak, hogy nem beszél veled. Ha benned nincs harag akkor nyugalommal kezeled a problémáid.
2010. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé, és egyszerűen tedd fel neki a kérdést, miért nem beszél veletek?
2010. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg neki, hogy szereted és öleld át!
2010. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%

Menj el vele a Joshi Bharátba vagy a Máúúnikához!

amugy komolyra fordítva tényleg menj oda hozzá,és kérdezd meg.

2010. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg, kire haragszik.. A harag csak megkeseríti a napjait, úgy hogy ő is megkönnyebbül ha elmondja. Addig vegyétek fel a kapcsolatot amég lehet. Óvd meg attól hogy élete végéig lelkiismeret furdalása legyen, amiatt, mert nem beszélt pl édesanyátokkal amég megvolt rá a lehetőség.
2010. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem haragszik ő senkire sem, csak fél a fájdalomtól. Még mindig szenved a húgotok halála miatt. Azt hiszi, hogyha nem enged közel magához benneteket, akkor az elvesztésetek sem fog annyira nagyon fájni. Csak azt tudom tanácsolni, amit már mondtam egyszer. Mondd meg neki, hogy szereted és öleld át!
2010. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!