Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

#Read#and#sport kérdése:

Mit tegyek, ha nem akarok taborba elmenni, de anya kuld es mar ki van fizetve az egesz?

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdodott, hogy megjott a jelentes, hogy orszagos cserkesztabor lesz. Nagyon belelkesedtem, de mikor hallottam, hogy a PMN-re(Parciumi Magyar Napok)esik es a fo egyuttes az Ossian a lelkesedesem alabbhagyott. Ekkor meg nem volt fizetve egy taborreszlet sem es mondtam anyunak, hogy akkor inkabb nem megyek,mert kedvenc egyuttes meg minden es haverokkal mennek. Erre o azt mondta, hogy de megyek, mert ugyis meg fogom banni, ha nem mennek el. Jovo heten megyek, mar minden ki van fizetve es lehet, hogy total szorakoztato programok vannak, de tapasztalat, hogy a cserkesztabor nagyon faraszto es valahogy nincs kedvem az egeszhez....Mit csinaljak???!!
2015. aug. 11. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Menj el,jó lesz.A szüleidnek is,hogy végre gyerek nélkül lehetnek pár napot,vagy ha külön vannak akkor az édesanyádnak.
2015. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Menj el, lehet, jól fogod érezni magad!
2015. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oki, köszi. Es lehet igazatok van, esetleg uj baratokat szerezhetek...
2015. aug. 11. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én minden táborba úgy mentem el, hogy akarja a halál, minden bajom volt.

Haza meg sírva jöttem, mert olyan jól éreztem magam :)

2015. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy cserkésztáborban elég sok dolog van,de egy tuti: Egyik sem szórakoztató..
2015. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Egyetertek veled.. Vannak olyan programok amik tuti tetszeni fognak, polo a nyilazas, vagy a kreativabb feladatok, mint nyaklancfuzes, kulcstartokeszites stb. Viszont a mozgassal jaro programokat utalni fogom, kiveve a szamhaboru a meta es adj kiraly katonat... Noha sportolo vagyok, marmint imadok sportolni, az ilyen jellegu jatekokat nem szeretem :$
2015. aug. 14. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!