Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex férjem naturista lett pár...

Ex férjem naturista lett pár évvel ezelőtt Sajnos a lányaim előtt sem veti meg ezt a fajta viselkedést. Kihez forduljak tanácsért, hogy megelőzzem a kellemetlen helyzetet?

Figyelt kérdés
Ritkán mennek el a gyerekeim hozzá "apás" hétvégére, azért is mert Ő más lett.Úgy gondolom a jelenlegi párjára a naturistákra és saját magára tartozik ez a dolog és nem a 13 , 17 éves lányaimra és azok barátnőire.Féltem a gyerekeimet, aggódom értük, ha nála vannak.

2015. aug. 11. 18:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
36%
szerinted mi bajuk lesz ettől a gyerekeidnek;
2015. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
63%

Ha a gyerekeidet zavarja, akkor majd szólnak az apjuknak.


Egyébként meg nem értem, MITÖL félted öket? Semmi bajuk sem lesz attól, hogy a másik család naturalista.

2015. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

szerintem egy 17 éves lány ki tudja nyitni a száját ha nem tetszik neki valami!!! ha nem lehet megváltoztatni az apját,akkor találkozzon vele nyilvános helyen..elég nagy már és a húga is hogy szóljon.

miért félted és aggódsz értük?

2015. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez a lányaidat zavarja és így nem akarnak menni, kérjetek segítséget a gyámügyön.


Apámmal ez nálunk sem volt divat, nem is díjaztam volna ha hirtelen bevezeti... Nem mindegy, hogy az ember ebbe nő bele vagy már félig felnőtt amikor esetleg neki kell nézegetnie egyik napról a másikra. Gondolom otthon űzi és ez a baj.

2015. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj. A naturizmus nem bűncselekmény és az mezítelen emberi test látványa a legtermészetesebb dolgok közé kellene, hogy tartozzon. A naturisták nem mutogatós bácsik és nénik. Ha a lányokat az apjuk elviszi naturista strandra és hasonló helyekre, ők ott élőben hozzászokhatnak a mezitelen emberi test látványához és hamar túllépnek a kamaszos visítozással társuló idétlenkedésen. A naturista környezetet megszokó gyerekek sokkal visszafogottabbak a szex elkezdésében is, mert őket már a látvány már megszokottá válik. Persze, ha a lányokat valóban zavarja a dolog, azt is lehet normálisan megbeszélni az apjukkal, de tartok tőle, hogy az egész "kérdésben" te vagy a felháborodás középpontja. Nyilván a lányok apja és jelenlegi párja is normális pedagógiai érzékkel rendelkezik és empatikusan állnának hozzá a dolgokhoz, ha ez nyugondtan kerülne megbeszélésre.
2015. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%
Gondolj az a baj, hogy apukának nem tetszene ha nem mennének, de ők így nem akarnak. 18 év alatt sajnos hivatalosan nem tehetik meg, hogy csak úgy nem mennek. Mondjuk talán már annyira szigorúan nem veszik, szóval vagy gyámügy vagy egyszerűen csak ne menjenek.
2015. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Gyámügy? Hagyjuk már, más gyerekeket agyonvernek, akkor sem csinálnak semmit. Én mindig is utáltam a szüleim meztelenkedését, de azért ki lehetett bírni, olyan is volt, hogy szóltam, hogy most már zavar. Nem annyira kicsik már ezek a lányok, hogy ne tudjanak szólni, plusz nem hiszem, hogy apuka és az új párja rögtön full meztelenül fogja fogadni őket. Szerintem egy nudista sincs mindig ruha nélkül a lakásban. Nudista strandra pedig ne menjenek és kész, kompromisszumot kell kötni.
2015. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen alapon fél németországban el kéne a gyerekeket a szüleiktől tiltani.

A naturista nem pedofil. Bár egyes ágait mint a natur túrázást nem igazán preferálom, azért egy szaunába úgy megyek ahogy illik. Meg egy fkk főrdőben sem zavar ha le kell vetkőzni.

2015. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés, hogy ez most tényleg a lányokat zavarja, vagy a Kérdezőt?
2015. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg az ex férjeddel, hogy a lányai előtt ne csinálja. Mivel nem ebben nőttek fel, még a legjobb esetben is kellemetlen a helyzet- tekintettel kellene lennie a gyerekek érzéseire. Nekem sem tetszett volna ha az apám ezt csinálta volna - egy ideig nálunk is meztelenkedtek, de miután szóltunk kamasz fejjel hogy ez mennyire kínos számunkra (ketten vagyunk lányok) felhagytak vele.
2015. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!