Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkatárs és új élet, vagy...

Munkatárs és új élet, vagy régi kapcsolat és megszokás?

Figyelt kérdés

Volt tegnap egy nagy céges húsvéti buli és a munkatársammal elég közel kerültünk egymáshoz. Beszélgettünk, meg akart mutatni valamit amihez át kellett ölelnie, és hát a vége az lett, hogy csókolóztunk. Ő másik részlegen van, ritkán találkozunk de mindig is kedvesnek tartottam és tetszett is, sose gondoltam volna, hogy én is neki és pár pohár után ez lesz..

A barátommal 4,5 éve vagyunk együtt, már majdnem lett belőle eljegyzés de mégse, inkább csak megszokás, minden nap egyforma, unalmas, egyébként szeretek vele lenni, de nem tudom miért, a szex nem jó, nem csókolózunk, ritkán beszélgetünk, sokat veszekszünk, nem érdekli mit dolgozom, sőt, szerinte sz.r és én nem csinálok semmit, amit ő csinál az a valami. (többet keresek nála a sz.r munkámmal) Féltékeny a barátnőmre, rokonaimra is és az összes munkatársamra, de mindeddig alaptalanul.. el se tudtam tőle járni sehova.. nem vele lakom, szóval az nem probléma.. csak a közös barátok, és az eddigi megszokott minden..

A munkatársam tudja hogy nekem van valakim és azt mondta vár. Szakítanék, csak tudom, hogy ő nem akar, és nem tudom, hogy hogyan állna majd hozzá.. érzékeny és hirtelen haragú..

A munkatársam sajnos távol él.. így hetente 1-2-3 napot tudnánk találkozni, később talán többet, ha esetleg áthelyeznek..nem tudom..

Olyan régen éreztem ilyet, jó volt vele az este és nem szeretném, ha csak ennyi lenne.. viszont más részről meg sz.rul érzem magam..

Már valahol belül eldöntöttem, még azelőtt mielőtt megcsaltam volna, hogy ennek így előbb-utóbb véget kellene vetni, csak nehéz.. és ennyi idő után hirtelen egy új kapcsolatba fejest ugrani?


2010. ápr. 3. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de egy rosszul működő kapcsolatból akármikor ki KELL szállni, ha fiatal vagy, akkor pedig még gyorsabban vess véget ennek. Nem szalaszthatsz el egy lehetőséget a megszokás és a kényelem miatt. Ne légy se lusta, se gyáva, merj lépni, azt csak a jövő tudja, ezzel a munkatársaddal hogy alakulnak a dolgaitok, de adj esélyt magatoknak. A mostani pároddal pedig még addig váljatok el, amíg nem "utáljátok" meg egymást. Nekem volt olyan kapcsolatom, amiben csak kényelemből maradtam benne, meg is utáltam az illetőt, és végül szakítottam. Élj, élj, élj. :)
2010. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Először gondold át a kapcsolatod a barátoddal. Sokszor rosszabbnak tűnik ,mint amilyen valójában( most még lehet, hogy a hibákat is szándékosan keresed). Milyen lenne nélküle? Hiányozna?

Talán nem ártana egy utolsó kísérletet tenni a problémák megoldására.

Ha nem megy, akkor inkább legyen vége és jöhet más (nem feltétlenül a munkatársad)

A kollegád : 1. nem is biztos,hogy valami komolyabbat akar tőled - egy bulin, egy kis alkohol után senki sem gondolkodik komolyan.... 2. nem él egy városban veled - a távkapcsolat ( pláne úgy indítani) nem egy álom 3. honnan tudod hogy nincs senkije vagy elhagyná érted azt a nőt? ( ha ő él vele egy városban,akkor ő van előnyben hozzád képest...)

Szerintem normális dolog,hogy egy unalmas kapcsolat alatt felvillanyoz egy izgalmas pasi, DE ne felejtsd el,hogy az ilyen pasik általában nem tudnak nyugodt életet biztosítani!(örökké ez nem nyerő)

2010. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts, de ne a kollégádért. Ha már 4,5 év után nem jó a szex se, akkor mit vársz ettől? A kollégába viszont ne zúgj bele ilyen hirtelen, mert egy kis smárolás a munkahelyi buliban részegen még nem garancia a holtig tartó közös boldogságra.
2010. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

25 vagyok, a barátom szintén, munkatársam 24. Őt 6 éve ismerem, (egyetemről) minden héten találkoztunk, de csak mint ismerősök (részemről). Tehát régebben ismerem mint a barátom, de soha nem történt vele semmi, leginkább "hivatalos" keretek közt találkoztunk. Nincs senkije. 2-3 napot abban a városban töltök ahol ő lakik, ezen még esetleg tudnék is változtatni.

Ha nem is jönne vele össze, talán mégis jobban érezném magam egyedül, mert hiába a megszokás, abban benne vannak a megszokott veszekedések is, ami miatt hónapok óta csak egyre idegesebb vagyok.. de mégis olyan nehéz dolog ez az egész..

2010. ápr. 3. 12:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ha rossz a szex az eleve tönkre tehet egy kapcsolatot és nálatok nem is ez az egy probléma van. Megszokásból senkivel ne legyél.
2010. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre voksolok. "Munkatárs és új élet"
2010. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én egy 3. verzióra szavazok: régi kapcsolat és újdonság egyben --> az emberek ma már, ha ellaposodik a kapcsolatuk könnyen vágnak bele egy újba. DE! Én amondó vagyok, hogy meg kell először próbálni egy kis színt vinni a kapcsolatba, egy kis újdonságot. Kezdjetek újból randizgatni, kirándulni, a szexben más pózok, új helyek ezek hihetetlenül föl tudják dobni a kapcsolatot. Az az új aminek az érzése most elragadt, egyszer egy bizonyos idő után vele is el fog múlni, (ha nem figyeltek oda, mint ahogy most). Ha megpróbáljátok kicsit fölújítani a jelenlegi kapcsolatodat úgy, hogy mind a ketten szeretnétek és benne vagytok mégsem sikerül, akkor hagyni kell a dolgot, de ha mégis akkor meg van oldva oldva a probléma. Szerintem mindig a jelenlegit kell megpróbálni megmenteni, tanulni belőle és, ha nem sikerült csak akkor abbahagyni. Nekünk sikerült 4 év után és tökéletes lett azóta a kapcsolatunk jobb mint a 4 év alatt valaha is volt.
2010. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és azóta két hihetetlenül boldog év van mögöttünk :-)- Beszélj vele, hogy legyen kicsit izgalmasabb, de mindig ugyanazt csináljátok, vigyetek bele egy kis színt, mozduljatok ki a házból... Meg lehet próbálni s ha így sem megy nem fog bűntudatod lenni, hogy meg sem próbáltad.
2010. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Először egyérdekes adat : A nők 90%-a azért megy céges buliba, hogy bepasizzon. Míg a férfiak sörözni :)

És most a másik oldal. Én a helyedben megbeszélném a pároddal, hogy már nem szereted,más tetszik,és hogy mi volt a bulin.Szerintem a másik fél mindig érdemel akkora tiszteletet,ha szerelmet már nem is,hogy elmond neki.Egyébként nem akarlak elkeseríteni,de 5 év után már a másikba sem lennél szerelmes,max szeretnéd,ugyanis múló érzés.De ha nem jöttök ki jól,küld el,de ne egy múló fellángolás miatt.

2010. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam már megmenteni, de hiába mondtam neki többször is, kb. 1-2 éve ez megy, hogy sehová sem mozdulunk ki. Ha megpróbáltam meglepni valamivel, annak sem lett jó vége sosem. Neki így úgy tűnik megfelel, de nekem nem..

Munkatársam sem nevezném azért hirtelen fellángolásnak, mindig is szimpatikus volt, tehát ez nem tegnap kezdődött, még emlékszem arra, amikor elsőévesek voltunk. Csak tegnap kerültünk ilyen szempontból közel egymáshoz, eddig mindig csak "asztal mellett" találkoztunk. Nem voltunk olyan részegek, nem ittunk sokat.

Nem tudom mi ütött belém, sosem csaltam meg senkit, olyan hirtelen jött.. Ő 6 éve is tetszett, csak nem történt semmi.. összehoztak mással.. és ez lett belőle..

2010. ápr. 3. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!