Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon bosszan...

Mit tegyek? Már nagyon bosszant ez a dolog.

Figyelt kérdés

A fèrjem nagyon sokat dolgozik. Össze teszem a kezem ha egy hèten kèt napot itthon van. Pár hónapos gyermekünk van.

Mikor elmegy dolgozni mèg alszik, mire haza èr már alszik.


Azon a kevès szabadnapján örülünk, hogy itthon van ès èrdemi időt tud velünk tölteni.

Sajnos van egy "kedves" barátja aki ezt nem így gondolja.

Valahogy mindig kiszaglássza, hogy a fèrjem mikor van itthon ès mondvacsinált problèmákkal hívogatja.

Már számtalanszor elmondta neki a fèrjem, hogy ne haragudjon de örül hogy velünk lehet ès nem megy át hozzá. Ha van valami jöjjön ő, szívesen várjuk. Ennek az lett a vège, hogy hajnal egykor èn küldtem már haza. Dèlután három óta pofátlan módon itt ült.

Azóta nem egyszer felkeresett engem, hogy mekkora szemètláda vagyok hogy nem engedem el a fèrjem vele bulizni, inni, biztos èn tömöm a fejèt.


Persze neki 35 èvesen se gyerek, se kapcsolat.

Nem tudja elhinni, hogy a fèrjemnek már nem ez a kikapcsolódás, hogy vele kimaradozzon.

Eddig mèg nem említettem a fèrjemnek, hogy engem keres fel ezekkel a dolgokkal. Nem akartam a tüzet szítani.

De kezd betelni a pohár.



2015. aug. 13. 12:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjeddel kell megbeszélned, s ketten fellépni ellene.
2015. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

figyeéj, miért is a barátod okolod? férjed megmondhatná neki, bocsi, családom van, heti 1napom van velük, majd visszahívlak, szia


szóval a férjed a hibás 100%-ban!!!!

2015. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Megmondta neki, nem is egyszer.


Ezèrt indult ellen támadásba, hogy engem keres fel.

2015. aug. 13. 12:11
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
A férjednek kell elintéznie. Amúgy az ilyen nem barát, csak egy magányos energiavámpír.
2015. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ti felnőttek vagytok? ha igen, akkor mivel a szép szó nem használ, megmondjátok erőteljesen, hogy "figyelj oké te ráérsz, nos nekünk itt a gyerek család stb és őszintán szóval eléggé zavar, hogy még hajnali egykor is itt lógsz, 1-2óra oké, de a többi nem. remélem érhető voltam"
2015. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én férfi vagyok, és egy dolog teljesen biztos: ha a fickó a hátam mögött oltogatná a feleségemet, ott szüntetném be vele a haverkodást. Meséld csak el szépen a férjednek, és meg is van oldva a probléma.
2015. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom a fèrjemnek. Vagyis megmutatom az üzeneteket.

Nem akartam. Próbáltam a barátjával diplomatikusan megbeszèlni, hogy ez nem így működik.

De akkor ez a megoldás maradt.

2015. aug. 13. 12:16
 8/27 anonim ***** válasza:
3%

Férjed hétfő-péntek dolgozik és hétvégén meg megiszik pár italt? ÚRISTEN :D


25F

2015. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
3%

Férjednek van egy barátja?

ÚRISTEN :D

2015. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem, nem hètfőtől pèntekig dolgozik.

Hètfőtől vasárnapig. Legtöbbször egy szabadnapja van, ezen a hèten is csak szombaton van itthon.

Semmi problèmám nincs azzal ha nèha elmegy meginni valamit.

De a szabadnapjai nagy rèszèt a családjával töltse mint a barátjával.

2015. aug. 13. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!