Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam a szüleimet szexelni...

Láttam a szüleimet szexelni elmúlik ez az érzés vagy már semmi sem lesz ugyanolyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok láttam a szüleimet szexelni szeretem őket és örülök neki hogy 30 év után még mindig szeretik egymást de most valamiért mégis kellemetlenül érzem magam a közelükben.

2015. aug. 17. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hogyan sikerült látnod? Nem kopogtál stb.? Ők tudják ezt?
2015. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta. A gyerekkori lelki fejlődés velejárója, hogy a gyerek a saját szüleit valójában nem azonosítja férfiként és nőként és még a gyermekkori szexuális érdeklődés jelentkezése után sem tudatosul benne, hogy a szülei egyáltalán élnek-e nemi életet egymással. A te érzésed a gyermekkor elmúlását jelenti, amikor végleg rádöbbentél arra, hogy ők is emberek földi vágyakkal és azok megélésével.
2015. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Már megint itt vagy ezzel? A következő megint az lesz,hogy a te ágyadba csinálták,és jajj mit tegyél? Fárasztó ez a szünet úgy látom.



FAKE

2015. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
KAMUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!
2015. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szóval úgy volt hogy:

Parasztházunk van amiben a nappali és a konyha egyben van. Sajnos nincs elég szoba és ők a nappaliban a heverőn alszanak. Vihar volt és arra ébrettem hogy fáj a fejem. Mivel még ment a tv gondoltam kimegyek iszok mert utánna mindig jobb a fejfájásom. Szóval megyek erre hopp anyám apámon ül(deréktájon) mivel alapból gyorsan mentem hopsz be a konyhába töltök egy pohár vizet közben katya csattanást hallok megiszom aztán ugy ahogy jöttem megyek de még egy pillanatra rájuknéztem és wow már nem ott ül hanem mellette fekszik. Szóval így volt. Szerintem azt hitték hogy nem láttam őket mert kb fél percet voltam ott. Ezt arra is alapozom hogy ma nem próbáltak erről beszélni velem pedig volt hogy csak anya meg én voltunk otthon. De holnap be kell mennem apámmal bevásárolni. Lehet apa-fiú téma lesz. Nem tudom hogy hogyan beszéljek majd vele erről ha esetleg szóba hozza és azaz érzés is van mint amikor tudsz valamit valakiről és nem mondhatod el senkinek és téged nyomaszt.

2015. aug. 17. 17:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Am nem tom kire céloztok ez tényleg megtörtént velem tegnap és sajnálom ha nem hisztek nekem de igazából le is szarom a normális válaszokat meg köszönöm
2015. aug. 17. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Szülőként mondom, lépj túl rajta. Hidd el, nekik sem lenne kellemes a tudat, hogy "lebuktak", noha ebben a dologban semmi abnormáli nincs, legfejjebb az, ha te felfújod az ügyet. Ha a szüleid 30 éve együtt vannak, de sem lehetsz kistini, úgyhogy viselkedj felnőttesebben és hanyagold a témát.
2015. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

légy férfi és emészd meg! Te is ugyanígy fogsz majd cselekedni, ha nagy leszel! Nincs ebben semmi rossz inkább jó! Ha apukád szóba hozza nem kell zavarba jönnöd, mert ez a természetes, hogy ők szexelnek!

Te is fogsz majd ilyen helyzetbe kerülni :)

Ne rágódj rajta, mert felesleges :)

2015. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy mintha nem láttál volna semmit,fel kell nőni a témához.Inkább örülj hogy egészségesek,aktívak.
2015. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj,lehet ,hogy szóba sem fogják hozni,elvégre a szülők nem szoktak szexuális dolgokról beszélni a gyereküknek.(hacsak nem felvilágosítást tartanak.)Nem hiszem,hogy apukád erről akarna veled beszélni,de ha mégis megkérdezi,hogy láttad-e őket mondd meg,hogy igen és tereljétek el a témát,de nem kell hazudni neki.Különben is egy teljesen természetes dolgot láttál, szóval ne érezd rosszul magad,próbálj megfeledkezni erről a dologról.:) 14/L
2015. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!