Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek milyen érzés ha ugyanol...

Nektek milyen érzés ha ugyanolyan cipője van a barátnőtőknek mint nektek?

Figyelt kérdés
vettem egy szerintem nagyon szép magassarkú bakancsot .. ilyen a suliba senkinek nincs.. a barátnőm is akart hasonlot de ő eddig lapos talpút.. most meg bejelentette hogy ugyanilyet vett.. nekem ez rossz valamiért..nem tom miért .. de féltkeny vagyok rá ezért.. mert bármilyen más cipő megkaphat ..de pont ez kellett neki....nekem ilyen a stilusom... de akkor is rossz érzés.persze vannak az életbe ennél nagyobb gondok is de nekem ez a legnagyobb.. most mit csinálljak ? mert ilyenkor már ha valakinek ugyanolyan cucca van akkor én ezt nem szeretem hordani .. de annyira tetszik...
2013. okt. 31. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én leszarnám,kinek milyen cipője van.. ( a magamén kívül )
2013. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen én is ezt mondom magamnak.. ..hogy ez csak egy ruhadarab nem kell vele foglalkoznii.:D.. és nem is fontos....de zavar.. mert mi van ha rajta jobban áll.. és akkor feleslegesen vettem meg....
2013. okt. 31. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de ha a haverom ugyanolyan ruhába állítana be bulizni mint amibe én is vagyok örülnék neki. Röhögnénk egy jót, pacsi és túl vagyunk rajta. 15/F
2013. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
gyerekes vagy. a barátnődön kívül még egy csomó embernek van ugyanolyan bakancsa. rájuk nem neheztelsz? lopják a stílusod -.-
2013. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy gyerekes, de ennyire azért ne viseljen meg! :) Egyébként meg gondolj arra, hogy te vettél előbb olyan cipőt és a barátnődnek a te lábadon tetszett meg. Ha szarul állna, akkor valszeg neki se támadt volna ötlete, hogy olyat vegyen.


Velem parfümökkel játszották ezt barátnők, attól viszont én akadtam ki. Találtam egy eldugott illatot, megtetszett nekik rajtam és aztán ők is olyat vettek. Ugyanolyan illatuk volt nekik is, aztán már nem is tetszett az illat tovább, pláne, hogy magamon megszoktam és nem is éreztem már, rajtuk meg igen.


Még egy kis off: van egy nagyon lusta barátnőm, aki annyira utál és lusta vásárolni, hogy amit lát rajtam azt megkérdezi hol vettem, mekkora és megy és vesz pontosan olyat magának. Így már próbálnia sem szokott, mert azt is utál. Ez is elég idegesítő, rengeteg egyforma cuccunk van, ami engem nem zavar, de valaki nem lehet ennyire lusta és ötlettelen, hogy ilyen szinten másoljon valakit.

2013. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

"persze vannak az életbe ennél nagyobb gondok is de nekem ez a legnagyobb.."


De irigyellek :)

2013. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
Szia! Nekem meg a barátnőmnek ugyanolyan nadrágunk van (sort). Amikor megtudtam, hogy neki is ilyen van én nem nehezteltem rá (nekem volt előbb), hanem tökre örültem :D Még párszor össze is öltöztünk :)
2013. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem az hogy lopja a stilusom ..csak ő sehova se visel magassarkút hanem mindig laposat ..kivéve valami ünnepségen ..én meg mindig szinte magassarkút hordok .nem ilyen 10 cm-seket.. hanem 5-6-7 cm sarkakat..és ezèrt furcsáltam is..hogy ilyet vett. meg csomoszor mondtam neki hogy, a régi barátnőim is mindig mindenbe lemásoltak és ezt utáltam. és .amit az 5-ös válaszolo irt.. hogy ilyenkor már magamon nem tetszik .de amugy szép..de volt egy párszor hogy összeöltöztünk mi is. :))..és véglis jó is hogy hasonlóak vagyunk .. most már nem neheztelek rá...tudom magamról hogy.néha tulreagálok dolgokat ... :DD.. köszönöm a válsaszokat :))
2013. okt. 31. 16:17
 9/11 anonim válasza:

Tudom hogy mire érted.. :) Nekem is voltak ilyen barátnőim pl hogy megkérdezte hogy tetszike a felsöje és mondtam hogy ha neki tetszik hordja, de nem az én stilusom.Nem hordta többet és vissza hallottam hogy az anyja engem ocsárolt hogy miattam nem hordja a lánya a ruháit..:D

Engem nem zavar ha ugyan olyat vesz fel, de ha már átesik a lo tuloldalára és utánoz mindenben (nem csak cipő hanem más ruhák is) kiakadnék énis.. de ilyenen azért nem vesznék össze :) lesznek az életben nagyobb problémáid is, örülj amig ezek a legnagyobb gondjaid velük:)

de mint mondtam megértem és átérzem amit mondasz..:) nekem olyan barátnőim vannak akik nem vesznek miniruhát, mondván hogy minek ugyse hordják, közben mindig tölem kunyerálnak ruhákat..:)

18L

2013. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
nekem is van ilyen barátnőm..néha nagyon idegesítő tud lenni. meglát rajtam valamit, és vesz egy ugyanolyat, mert neki épp az megtetszett.. mást miért nem lehet kitalálni?! ennyire ne legyen már az ember stílustalan...és akkor beállítja úgy, mintha ő vette volna meg először. ezen én is kiakadok. miindenki engem másol a környezetben. ezért néha azt csinálom, hogy megkérdezik hogy ezt meg azt hol vettem és azt mondom hogy kaptam, vagy egy másik boltot mondok:D
2013. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!