Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel őssze szeretnénk...

Barátnőmmel őssze szeretnénk költözni de mindenki ellenünk van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem lenne egy nagyon nagy problémám barátnőmmel őssze szeretnénk költözni de sajnos a szuleik tiltsak tollem es mar ram kuldtek a rendorseget is mikor nallunk volt. En mar be toltottem a 18 at van nagy lakas is illetve dolgozom. Gyereket var tollem a lany. Legyszives segitsetek mert nagyon kecsegbe vagyok esve.
2015. aug. 18. 15:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
18 éves vagy öcsém, azt csinálsz amit akarsz.
2015. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem igazan mivel a lany sajnos 17 eves
2015. aug. 18. 15:39
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
A helyesírásodból ítélve én is tiltanám tőled a lányomat.
2015. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg üljnle a szüleivel beszélni, vagy valami köztes megoldást kitalálni. Jobb esetben mire megszületik a gyerek,. a barátnőd is 18 éves lesz, addig kell kitalálni valami kompromisszumot. Őket is meg lehet érteni, amiért nem csókolnak krzet neked, mivel teherbe ejtetted a kiskorú lányukat.
2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Sajnos Angol billentyus a telefonom de szerintem most nem ez a lenyeg igy is ertheto es aki segiteni szeretne az tud igy is.
2015. aug. 18. 15:48
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Megvárod amíg elmúlik 18 a lány. Amilyen rossz a helyesírásod azt hittem, hogy a Te szüleid tiltják. :D
2015. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem is tudjak hogy terhes. De en igazabol valqmi megoldasra gondoltam hogy hogyan lakjunk egyutt
2015. aug. 18. 15:49
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon bele estél a kecsegbe öcsém. Nem az angol billentyűzet a ludas az egyszerűen pocsék helyesírásodért és nyelvhasználatodért. Tiltsák.. az.. Ne haragudj de én zárdába küldeném a lányom ha egy ilyen iq-jú véglény ejtené teherbe 18 alatt, én meg leugranék egy hídról, hogy ilyen "sikeres" volt a nevelésem. Gondolom időben kivetted, azért jött össze a baba.


A barátnőd 18 alatt ott lakik ahol a szülei engedik. Ha betölti a 18-at majd a babával hozzád költözhet szabad akaratából, de onnantól te tartod el őket, szóval dolgozz továbbra is keményen és kérlek ismerkedj meg az óvszer és a védekezés fogalmával, mert neked nem szabadna népes családot létrehozni.

2015. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Akartuk a babát. Le töltöttem egy normalis billentyűzetet.
2015. aug. 18. 15:54
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

A legfontosabb problémát(Terhesség) miért csak úgy megemlíted a végén?

Szerintem nem ártana elmondani a szülőknek,hogy terhes. Biztos,hogy meg akarjátok tartani? Mióta vagytok együtt?Te dolgozol?Ő ott akarja hagyni akkor a sulit? Mik a terveitek a jövőre nézve,ha megtartja a babát?Komolyan kérdezem.Mivel a barátnőd szüleire nem igazán számíthattok, a te szüleid milyenek?Hogy állnak a kapcsolathoz?

És igen, a lány elköltözhet hozzád,ahogy betölti a 18-at.

2015. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!